şükela:  tümü | bugün soru sor
  • istanbul harem ve esenler otogarlarından sakaryanın adapazarı, karasu ve kocaali ilçelerine saatte bir sefer yapan otobüs firmasıdır.

sakarya vib turizm tekeline alternatif olmuştur. tarifelerin sakarya vib turizm'den 2 tl daha ucuz olması gibi bir güzelliği vardır.

vib'in kendi başına at koşturmasının önüne geçebilirse 2 firmanın da kalitesi yükselebilir diye umuyorum.

şu ana kadar genllikle düzgün muavinlere denk geldim, ancak yolcu profilleri bir tık daha kötü olabiliyor.

edit: typo
  • ada ekspresleri kapandığında 11 lira falandı. sadece su verirlerdi, koltuk arkası televizyon falan yoktu. sonra geliştirdiler kendilerini, fiyatları da arttı.
  • saat 17.20de 18.00 otobüsüne kadıköy ofisinden bilet aldım. servisin 17.40da geleceğini söylediler ancak servis otobüs saati olan 18de geldi. firma bizi acıbademde otobüse yetiştireceğini söyledi ancak yolda bize bilgi vermeden hareme geldi ve 19 otobüsü ile gidebileceğimizi söylediler. kısaca rezil bir firmadır. kendileri yerine sakarya vib'i tercih etmenizi öneririm.

sizi mahvedicem.