şükela:  tümü | bugün
  • hikaye tamamiyle doğruyu yansıtmaktadır. zira bahsi geçen üniversitede okudum biliyorum şehri de biliyorum gidin veya gitmeyin diyemem sorun sevebilmekte şehri sevin ki zehr olmasın bağzı şeyler.

ayrıca anlamadığım şey de şudur: ''ben büyük şehirden geldim, nasıl alışıcam buraya?''

ulan bok herif/kezban ne var lan büyük şehirde her gece alemlere mi akıyodun amk çok mu güzel saatler sürmesi bi yerden bi yere gitmenin, çok mu güzel engel olamadığın gürültüsü, çok mu güzel yüksek yüksek binaları ne yani ne arıyosun büyük şehirden geldim ben hee amk heee. çok fazla mekan yok, eee amk n'apalım olanlarla idare et, insanı çok yobaz, sen işine bak kardeşim, yaa öff çok sıkılıyorum burda, git götüne kabak bağla...

bırakın bu ben büyük şehirden geldim nasıl alışıcam ayaklarını, gelme o zaman gelme amk gelme ki senin gibilerin olmayan büyük şehir hayatı hikayelerinden mahrum kalalım.

gençler! büyük şehirden gidiyom diye bu tür tavırlar takınmayın, özünüzü bozmayın ödün vermeyin, unutmayın hepiniz tezek kokuyodunuz :)
  • aşırı derecede zor bir bölüm. neredeyse bütün hocalar zorluyor. vize final haftası bütün öğrenciler depresyona giriyor. bir kere daha tercih yapma şansım olsaydı asla gitmezdim.