şükela:  tümü | bugün
  • edit: imza kampanyası da açılmış destek verelim.

sakarya büyükşehir belediyesi hayvan barınağı rezaleti olacakken karakter sınırına takılan başlık.
    hayvan cehennemi sakarya sınırları içinede büyükşehir belediyesinin barınağında kısırlaştırılıp ölüme atılan 5 aylık enikler, çift küpe takılarak yapılan yolsuzluklar, belediye yemekhanelerinden toplanan ekmeklerin barınak yerine yolda durup özel besi çiftliği aracına verilerek o masumların kuru ekmeğine göz dikmeler, 5199 sayılı hayvan hakları yasasına göre toplanan köpeklerin, kısırlaştırıldıktan sonra alındığı yere bırakılması gerekirken ormanlara, otoyollara ölüme atılmaları artık sabırları zorladı. barınak müdiresi nagihan yaman (bkz: insan başka bir insanın etini yiyebilir) diyerek ucube bir açıklama yapmıştı. şikayetlere rağmen susan ve bu olayları görmezden gelen sakarya büyükşehir belediye başkanı (bkz: ekrem yüce) bu masumların kanları üzerinize olsun. eveet gelelim videolara.

lütfen tepki içinbeldiye iletişim: 444 4 054. ayrıca cimer üzerinden de şikayette bulunalım.

varan1: köpeklerin rızkı özel besi çiftliği aracına veriliyor

varan2: kısırlaştırılan enikler ormana ölüme atılıyor.

varan3: köpüşler çift küpeleniyor. böylece tek köpüşten çift küpe parası alınıyor.

varan4:üniversitenin kampüsünden rektör efendinin şikayetiyle alınıp şantiyeye atılan kardelen
  • rezalet gibi rezalet. gündemde tutulmalı.
  • insanlar kar diye sevinirken benim içim parçalanıyor sokak hayvanlarını düşündükçe.
    zaten hayatları zor bu karla , soğukla 10 kere zor. birde bunlar gibi parasını aldıkları işi bile yapmayan , yapmamakla kalmayıp bu hayvanların yiyeceklerini birilerine peşkeş çeken , kısırlaştırmayan* bunlar sanki ot yiyerek hayatta kalabilirmiş gibi ormana atıp bu zor hayatları iyice işkenceye çeviren pislikler var.
    köpeksiz sokaklar istiyoruz başlığı altında hayvanseverlere ettiğiniz küfürleri burdaki barınak yöneticisi gibi sorumlu insanlara etseydiniz bu ülkede sokak hayvanları sorunu diye birşey çok az olurdu.
    ama yok ne gerek var hayvan haklarını savunanlara ruh hastası , hayvanperest , orospu çocukları de geç. götünüz anca buna yetiyor çünkü öz hakiki orospu çocukları.
  • buraya kocaman bir "ohaaaaaaaa" bırakıyorum. barınakta açlıktan demirleri yalayan köpeklerin bir dilim ekmeğine kadar göz koymuşlar. allah belanızı versin. hele minik çocukları kesip ormana ölüme atmaları kanımı dondurdu. (bkz: ekrem yüce) o koltuk başına geçsin inşallah. hayvan düşmanları sizi.
  • her belediyenin, hayvanlar için bütçesi var, ama ne yazık ki, hayvanlara değer veren az sayıda belediye var.
  • sadece bunlara özgü değil bu durum ben yaşadığım şehirdeki belediyeye ait barınağı ziyaret ettiğimde cep telefonunun alınmasının yasak olduğunu söylediler..bir çok belediyede hayvan barınağı sürgün yeri olarak kullanılıyor bu sebepten oradakiler hiçbir şekilde görevlerini yapmıyorlar,görevlerini yapmamalarının yanında vicdan ve merhamet sahibi olduklarınıda düşünmüyorum..işallah tez zamanda tüm belediyeler buna çözüm bulur demek istiyorum ama çok ütopik bir talep olacak..
  • bu şekilde yapılanların yanlarında kalmayacağının düşüncesinde olanlardanın.eminim ki ilahi adalet yerini bulacaktır.
    gündemde tutulması gerekiyor...
  • bakmaya korktum linklere
    dört beş sene önce zorla randevu alıp gitmiştik ziyarete arkadaşlarla yukarıda bir arkadaş daha yazmış tesbihli tipler var burada mafyavari takılıyorlar. çok kötü bir vaziyette ama şikayeti bile umursamıyorlar. kimi kime şikayet edeceksin ki sanki belediyeden durumun bu şekilde olduğu bilinmiyor mu?
  • açıklanacak hiçbir tarafı olmayacak olan rezaletler silsilesi. nereden tutarsanız tutun elinizde kalır. ama bu insanlar yine bir şekilde haklı çıkmanın yolunu muhakkak bulacaklardır. şu gariban hayvancıkların sırtından geçine geçine yetmedi topladığınız haram paralar.
  • gündemde kalması adına up. en azından tepkimizi gösterip imza kampanyasına da katılıp dirençlerini kırabiliriz.