şükela:  tümü | bugün
  • görüntüler sakarya'nın karapürçek ilçesinde yaşayan remzi a'ya aitmiş. ineği önce sopayla geber diye bağırarak dövüyor sonra da kesiyor. daha önce de arabayla köpeği ezerek öldürmüş, hayvanların boynuzlarını çekerek kırıyormuş. ceza olarak bu ruh hastası sapık yaratığa 900 liralık idari para cezası kesilmiş. bela okumanın anlamı yok, herhangi bir işe yaramıyor. bu ruh hastası sapıkların ifşa edilmesi lazım. bunlar rehabilitasyonu mümkün olmayan canlılar. bir psikologun da yapabileceği bir şey yok. yüksek güvenlikli cezaevlerinde devlete ve insanlara da yük olmamaları için çalıştırılarak ömür boyu denetim altında kalmaları lazım. bu sapıklar çamaşır mı yıkar, taş mı kırar, odun mu keser bilmiyorum, ama serbest dolaşmamaları ve sırtımızdan geçinmemeleri gerekiyor.

https://www.instagram.com/p/b84hendltva/
  • keşke ben de böyle bi haber olsam;
    ineği öldüren adamı aynı şekilde sopayla döverek öldüren ekşici diye
  • sakarya halkı ne zaman hayvanları rahat bırakacak acaba?
    gerçekten keşke biz de hayvanlara zarar veren tipleri döverek öldürdüğümüz için haberlere çıksak bir an.

edit: sakarya halkıyla alıp veremediğin ne var diye mesajlar alıyorum. gerçekten böyle mesajlar alıyorum. aldım az önce. inanılmaz.
  • ivedi bir şekilde hayvan haklarını koruyan yasaların değişmesi gerekiyor. maalesef kanunun eli kolu bağlı.

mala zarar vermeden yürüyebilirmiş belki savcı ama bu sefer de kişinin kendi malı olduğu için işlenemez suç gibi bir durum ortaya çıkıyor, yani hayvan seninse eziyet edebiliyorsun ve suç olmuyor bu ciddi bir boşluk.

umarım kanun koyucu olan gazi meclisimizin sayın vekilleri inşallah sıfatlarının içinde kanun kelimesinin olduğunu da fark ederler de bir şeyler yapılır.
  • aynı şekilde öldürülmesi gereken yaratık.

edit: kebap yemeyi biliyorsun ama diye mesaj atmış biri. insan gerçekten hayret ediyor böyle enteresan beyinlilere. yaratığın biri sopayla bir ineği döve döve öldürüyor, bunların aklına omo kobop yiyorsun diye saldırmak geliyor.
  • karadeniz çomarlarının toplama kampı sakaryada çomarlıktan öte bir davranış.
  • normal insan kalmadı mk şu ülkede şu minvalde haber olmak isteyene yazar bile var , bu insan bozması canavarları sapına kadar ifşa edeceksin, üzerine de kallavi bi ceza herkesi caydıracak cinsten.
  • müsait bir vakitte bir iki hayvansever arkadaş ile gidip tüm boks bilgimi seve seve üstünde deneyebilirim. onlar sadece yanımda dursun yeter.
  • allah belanızı versin. patileri kesilen melek de bu lanet şehirde doğmuştu. hayatımda hiç sakarya'ya gitmedim ama resmen nefret ediyorum. ülkemin bir şehrinden nefret ediyorum. inek lan, inek! dünyanın en şirin, mutlu, faydalı canlılarından biri. ne istediniz ulan? geberin adiler!

benim gibi milliyetçi, ölürüm türkiyem diyen birine bu lafı dedirttiniz ya, aferin!
  • (bkz: inek dövmek)