şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sakarya'da çark caddesi esnaf derneğinin açıklamasıdır. son günlerde " sokaklarda hayvan istemezükkkk" tarzında açıklamalar yapılmakta ve masum ve küpeli hayvanlar belediyeler tarafından toplanıp bu karda, kışta ormanlara ölüme atılmaktadır.

  çark caddesindeki hırsızlara, arsızlara, keşlere güçleri yetmeyen bu efe kılıklı abiler güçlerini köpeklere yettirdiler. madem o kadar biliyorsunuz esnafsınız ya, bağış yapın barınak koşullarını düzelttirin. ölüme attırmakla insanlık mı yaptınız? yazıklar olsun.
  kaynak
 • başlığı açan yazar tarafından manipüle edilen haber. linkteki haberde köpeklerin insanlara zarar vermesi engellenmeli diyor, köpekler engellenmeli değil.
 • daha ne desin?

  'turgaç, “ son on beş gün içinde üç tane ısırılma vakası yaşamış bulunuyoruz. bizler hem onların hem de bizim için en doğru kararı vermemiz gerekiyor. ileride bizleri daha derinden üzebilecek bir konuyu başımıza gelmeden çözümlemeli sorumlu davranmamız hepimizin öncelikli görevidir. bu bilinçten yola çıkarak bu basın toplantısını düzenlemiş bulunmaktayız. amacımız onları dışlamak onlardan tamamen kurtulmak değildir. tam aksine onların daha iyi bir yaşam için en doğru alana gitmelerini sağlamaktır. insanlara zarar vermelerini engellemektir buradan bu konunun muhatabı ve sorumlularını göreve çağırmak istiyoruz. lütfen bu konuyu önceliğinize alın hiçbir canlı zarar görmesin, üzülmesin, tek gayemiz budur" dedi.'

  (bkz: (#49891425))
 • bu milletin adam olamayacağına dair düşüncemi kuvvetlendiren beyan. süslü cümlelerle hem de. ard niyetini makyajlayıp boyayarak. 5 günde 3 ısırılma. 5 günde kaç kadın öldürüldü, kaç hayvan kaç çocuk tecavüze uğradı desen terörist ilan edilirsin. dükkanlarınız başınıza yıkılır da arama kurtarma köpeği sizi kurtarmadan önce enkaz altından gözüken o meymenetsiz çirkin suratınıza işer umarım.
 • direkt olarak sakarya engellenmeli.
 • kente taşınmış köylülerin yine kudurduğu haber...
  sakarya ya da dünyanın öbür ucu. sokak köpeği medeniyetsizliktir. hem insana hem sokak köpeğine işkencedir.
  doğru düzgün barınak ve kimliklendirme yapılacak... bu köpekler sokaktan te miz le ne cek.
  boş yere haberi çarpıtmayın.
  boş yere demagoji yapmayın.