şükela:  tümü | bugün
 • ön edit:(bkz: ayakları kesilen köpek olayının perde arkası)
  sakarya sapanca yüzevler bölgesinde besleme alanındaki yavru köpeklerden biri. dört patisi de bir cani tarafından kesildi. faili şu anda sokakta serbestçe dolaşıyor.

  eğer daha önce kesik uzuv görmediyseniz lütfen videoyu izlemeden başlığa, ihbar hattına, sosyal medya bilgilendirmesine destek verin. zira görüntüyü zihninizden silmeniz mümkün değil. başlıktaki ifadenin çok ama çok ötesinde bir vahşet söz konusu.

  olayın gerçekliğinin belgesi olarak linki paylaşıyorum..

  duyurunun yapıldığı instagram linki

  edit: acı netice sonucu üstteki linkteki post kaldırılmıştır.

  zanlının yakalanması için linkte ihbar hattı bilgileri var.
  info@hayvanlaraadalet.org
  0535 065 37 31 had

  adaleti boş yere meşgul etmeden gereğinin yapılmasını diliyorum.

  edit: ilave
  yavrunun pansumanlı ve sarılmış hali

  dostlarım hayvan şu an yoğun bakımda. hayatta kalsa bile yatak yarası ve organ yetmezliği yaşaması çok muhtemel. ancak hayvanlarda ego yok. bir şekilde hayatta kalırsa öleceği dakikaya kadar yaşama içgüdüsüyle hayata tutunacaktır. onlar bizim kadar duygusal canlılardır ancak bizim gibi kendine acıyan bir tür değiller.

  edit: ilave

  son durumu aşağıdaki linkte paylaşılmış.
  güzel gözlü minik yavru

  son ve acı edit: bu bebeği el birliğiyle katlettik. insan olmaktan hiç bu kadar utanmamıştım. bütün insanlık adına senden özür diliyorum minik melek. çok ama çok üzgünüm. keder ve utanç içimde katılaştı. çok özür dilerim kuzum. çok üzgünüm. çok kötüyüz biz. çok üzgünüm. özür dilerim. allah varsa hepimizin binbir türde belasını versin.
  (bkz: köpek katilini ihbar edene verilecek para ödülü)

  change.org linki:
  katilimin bulunması için bir imza da sen ver:(
 • yok olamaz boyle bir sey, izlemedim ki. inanmak istemiyorum. vahşet değil başka bir şey bu, tanımlayabilen tanımlasın.

  bunu yapan kişiye hapis cezası vermek falan yetmez. öncelikle bunun soyunun kurutulması gerekiyor. bu kisinin yetistirecegi cocuktan falan da hayır gelmez. tamamen tecrit edilip hapiste tutulsun hatta hapse atilmadan once kollari ve ayaklari kesilsin mumkünse.

  sorun da en tepeden kaynaklaniyor, oyle devlet falan da degil. onun da üstü. kimse bana bağıslayıcılık, merhamet falan bahsetmesin bundan sonra kalbini kırarım. yok yani yok!! şimdi buraya daha açık yazardım ama bu vicdansiz adam belki de mahkemenin kapisindan bile gecmeyecekken benim tüm ömrüm orda çürüyebilir.

  en büyük dileğim tüm insanlığın yeryüzünden bir an önce silinmesi.
 • başlığın güncel kalması amacıyla yazıyorum
  umarım bunu yapan kişi bulunur ve türlü işkencelere maruz kalır
  çok üzücü
  o masum ana kuzusu yavrunun ne suçu vardı ne zararı vardı
 • sadece bir köpek yavrusu denilerek geçilmemesi gerekir; hayvanlar -hele ki küçük veya yavru iseler- sosyal hayatın sigortaları, psikopatları açık eden turnusol kağıtlarıdır. bir canlıya bunu yapanın, hayatının ileriki aşamalarında fırsat bulması halinde bir benzerini de insan yavrusuna, engellilere yada savunmasız insanlara yapma potansiyeli yüksektir. ülkede bu kadar yaygınlaşan ve kanıksanan saldırı, darp, şiddet, taciz ve tecavüz esasen hep hatalı sosyalleşmenin ürünüdür. toplum düşmanları öncelikle kimsesiz ve zayıf olanlar üzerinde ustalaşır daha sonra cesaret ve güven kazandıkça günlük hayata karışarak hayatlarımıza girerler.
 • daha kaç kere isyan edicez böyle şeyler için? artık yüreği, vicdanı kaldırabilen var mı insan olmayı? bunu yapabilenlerle aynı havayı solumayı? aynı türden olmayı? açıkçası ben tiksiniyorum artık insanlardan.
 • bunu yapana şeytan desem.. şeytan bana söver

  izlemeyin. sadece okuyun ve bilin.

  gözünüzü dört açın, etrafa kulak kabartın ki en küçük hayvan çığlığında kendinizi gösterin.

  devletten birşey beklemeyin, iş bize yani vatandaşa düştü.

  adaleti de biz sağlayacağız, cezayı da biz keseceğiz bundan böyle.

  başka türlü olmaz.
 • yok yani eger bir oc bunu bir canliya yapabiliyorsa! eger o zavallicik inlerken 4 bacagibi da kesebiliyorsa varsin oldurun o oc! ulan allah kahretsin nasil vicdanin dayandi amin evladi!!!
 • acaba kimin bir tarafına kaçtı o hayvancağızın patileri?

  mükemmel bir çözüm önerim var: böyle insanları bir adaya toplayacaksın ya da büyük bir araziye kapatacaksın. sadece yemek ve su vereceksin. o da hayatta kalıp birbirlerini yemeleri için, beslemek için değil. birbirlerine tecavüz mü ederler, bir taraflarını mı keserler ne yaparlarsa yapsınlar. hiç müdahale etmeyeceksin. birbirlerini telef ederler zaten de edemeseler bile belirli aralıklarla öldüreceksin. kulağa çok canice gelebilir ama masum, kendini koruyamayan bir canlıya bunu yapanın insan türüne neler yapacağını kestiremiyorum. bu sebeple toplumdan soyutlanmalılar.
 • sosyopatlık belirtisidir.
  yukarda belirtildiği gibi yapan mutlaka yakalanmalı ve psikiyatrik değerlendirme yapılıp ömrü boyunca takip edilmelidir. seri katillerin kökeninde benzer davranış bozuklukları vardır.
 • şu bir gerçek ki normal insan bunu yapmış olamaz. yüreğim burkuldu 2 sn. zor baktım.

  ya gerçek bir ruh hastası ya da onun bunun evladıdır bunu yapan. ilkiyse akıl hastanesine ikincisi ise kodese tıkılır umarım.