şükela:  tümü | bugün
 • kanımı donduran, yeter artık demeninde ötesine geçtiğim, içimi parçalamış vahşettir.bir insanın, en azından bir beyne sahip olan, düşünebilme yetisi olan bir bireyin neden böyle bir şey yaptığını aklım almıyor, idrak edemiyorum. öyle bir hale geldik ki, hayata dair güzel hangi detay varsa karartılıyor, zararsız ne varsa zarar veriliyor, naif ve kibar olan ne varsa kabaca talan ediliyor, son yıllarda ülkenin en azından yarısı vicdan duygusuna uzak yaşıyor. zararsız küçük bir canlıya böylesine bir zarar veren insan potansiyel değil direkt katildir ve bulunmalıdır.

  bu vahşet görüntüsünü kaldırabilecek arkadaşlar için link bırakıyorum. umuyorum ki bu vahşeti yapan orospu çocuğu bir an önce bulunur.

  link:https://www.instagram.com/…eet&igshid=1h76e6egeq64o
 • insan olmasa dünya daha yaşanılır bir yer olurdu.
 • dehşet. şok oldum. sizin hayatınızı sikeyim şeytanlar. nesiniz lan siz!!!!
 • nası bi zalimliktir ya bıktım gerçekten bıktım. o kadar nefret doluyorum ki insanlara karşı.

  ya yavru o ya yavru nasıl yaparsın kücücük bedeni var. acımasız olucak ama bir gün çocuğun olduğunda başına gelir inşallah. siz bunu hakediyosunuz. kimse gelip çocuğunun ne suçu var diye bana mesaj atmasın. böylesine bi vahşiliği yapana az bile. kendisine de yapacaksın aynısını. acının en büyüğünü evlat üzerinden yaşasın ki anlasın ben zamanında böyle yapmıştım cezamı böyle buluyorum. para cezası ile bitiyo gidiyo her şey di mi.

  sakarya da yaşıyorum. umarım yakın zaman da kimliğin ortaya çıkar. çıksın da bi bak bakayım sana ve ailene huzur kalıyo mu?

  sen de bi gün kolsuz bacaksız kalırsın umarım.
 • yok olamaz boyle bir sey, izlemedim ki. inanmak istemiyorum. vahşet değil başka bir şey bu, tanımlayabilen tanımlasın.

  bunu yapan kişiye hapis cezası vermek falan yetmez. öncelikle bunun soyunun kurutulması gerekiyor. bu kisinin yetistirecegi cocuktan falan da hayır gelmez. tamamen tecrit edilip hapiste tutulsun hatta hapse atilmadan once kollari ve ayaklari kesilsin mumkünse.

  sorun da en tepeden kaynaklaniyor, oyle devlet falan da degil. onun da üstü. kimse bana bağıslayıcılık, merhamet falan bahsetmesin bundan sonra kalbini kırarım. yok yani yok!! şimdi buraya daha açık yazardım ama bu vicdansiz adam belki de mahkemenin kapisindan bile gecmeyecekken benim tüm ömrüm orda çürüyebilir.

  en büyük dileğim tüm insanlığın yeryüzünden bir an önce silinmesi.
 • başlığın güncel kalması amacıyla yazıyorum
  umarım bunu yapan kişi bulunur ve türlü işkencelere maruz kalır
  çok üzücü
  o masum ana kuzusu yavrunun ne suçu vardı ne zararı vardı
 • sadece bir köpek yavrusu denilerek geçilmemesi gerekir; hayvanlar -hele ki küçük veya yavru iseler- sosyal hayatın sigortaları, psikopatları açık eden turnusol kağıtlarıdır. bir canlıya bunu yapanın, hayatının ileriki aşamalarında fırsat bulması halinde bir benzerini de insan yavrusuna, engellilere yada savunmasız insanlara yapma potansiyeli yüksektir. ülkede bu kadar yaygınlaşan ve kanıksanan saldırı, darp, şiddet, taciz ve tecavüz esasen hep hatalı sosyalleşmenin ürünüdür. toplum düşmanları öncelikle kimsesiz ve zayıf olanlar üzerinde ustalaşır daha sonra cesaret ve güven kazandıkça günlük hayata karışarak hayatlarımıza girerler.
 • bunu yapana şeytan desem.. şeytan bana söver

  izlemeyin. sadece okuyun ve bilin.

  gözünüzü dört açın, etrafa kulak kabartın ki en küçük hayvan çığlığında kendinizi gösterin.

  devletten birşey beklemeyin, iş bize yani vatandaşa düştü.

  adaleti de biz sağlayacağız, cezayı da biz keseceğiz bundan böyle.

  başka türlü olmaz.
 • yok yani eger bir oc bunu bir canliya yapabiliyorsa! eger o zavallicik inlerken 4 bacagibi da kesebiliyorsa varsin oldurun o oc! ulan allah kahretsin nasil vicdanin dayandi amin evladi!!!
 • acaba kimin bir tarafına kaçtı o hayvancağızın patileri?

  mükemmel bir çözüm önerim var: böyle insanları bir adaya toplayacaksın ya da büyük bir araziye kapatacaksın. sadece yemek ve su vereceksin. o da hayatta kalıp birbirlerini yemeleri için, beslemek için değil. birbirlerine tecavüz mü ederler, bir taraflarını mı keserler ne yaparlarsa yapsınlar. hiç müdahale etmeyeceksin. birbirlerini telef ederler zaten de edemeseler bile belirli aralıklarla öldüreceksin. kulağa çok canice gelebilir ama masum, kendini koruyamayan bir canlıya bunu yapanın insan türüne neler yapacağını kestiremiyorum. bu sebeple toplumdan soyutlanmalılar.

hesabın var mı? giriş yap