şükela:  tümü | bugün
  • altın serisi hem ucuz hemde oldukça lezzetli olan rakı. yağ gibi akıyor. içimi çok rahat, kafası güzel. fiyat performansı çok başarılı olan rakı! içiniz, içtiriniz. rakı candır, rakı milli içkimizdir.
  • üretimi sırasında ilave şeker kullanılmadığı için değerli bir ürün. bilhassa siyah üzümden yapılan rakısı hem fiyat olarak hem lezzet olarak çok başarılı.

ben başarılı buldum.. kafam mı güzeldi yoksa...
  • ben son olarak yine saki serisinden altın seri ürününü içtim bence ustalık dönemi ürünü olmuş.

demlen o firmanın üretimi değil diye biliyorum ama altın seri'yi de içmenizi öneririm
  • f/p oranı yüksek rakı. 45 tl ye 70liği satılıyor. ikinci dubleden sonra bütün rakılar aynı olduğu için tercih edilesi rakı.
  • yeni rakıdan tek farkı fiyatı olan gayet güzel yerli içki.
  • az önce hakkında hiç bir şey bilmeme rağmen real ümraniye'de rakı standında gözüm önce şişenin dizaynına takıldı,sonra fiyatına ve ilgimi çekti.74 çeşit rakı içmiş ve aralarında çokta mühim bir fark bulamamış (benim beceriksizliğim olabilir ama ikinci dubleden sonra hepsi aynı ) bir genel içici olarak hem altın serisinden hemde gerçekten çok başarılı bir görünüme sahip siyah üzüm serisinden birer tane aldım,bu hafta altın serisini haftayada siyah üzümünü bitirip yazcam söz.
  • altın serisi o kadar güzel ki!

ayrıca, manisa'nın üzüm cenneti salihli'de üretilmekte, evimizin dibi. fabrikaya gidip koli koli alınası.
  • sabah uyandığında kafa ağrısı istemeyenlerin tercih ettiği rakı. fiyatıyla, tadıyla, mükemmeldir efendim.
  • ilk defa büyük adada denediğim fakat istanbulda bir türlü bulamadığım rakı.

nerede satılır bilen varsa bir yeşillendirse keşke..
  • siyah üzüm rakısı özel seri, medeniyet gibi bir şey.