şükela:  tümü | bugün
  • bildik bir ses olmustun ya sonunda, bir ben duyan. kaçırdım orada, bakarken hayaline. bir defa kalsam yanında, hayat güzel hikâyemde kalınca.
  • bugün tekrar özlemle dinlediğim, üniversite yıllarıma götüren grup.

solistine karşı linçi de cidden anlamış değilim. kimi de adam para kazanıyor vs demiş. yahu iki türü de seviyor olamaz mı? niye insanlar sizin istediğiniz gibi olmak zorunda? kalıplarla yaşıyorsunuz.

sakin'i acayip seven biri olarak şahsen onur özdemir'in pop tarafında da güzel çalışmalar yaptığını düşünüyorum. tercihim rock'tan devam etmesi olurdu ama tercih ne sizin ne de benim...

türünden bağımsız olarak, en azından yetenekli insanlar üretmeye devam etsin...
  • niye dağıldılar diye kafayı duvarlara vurduran grup.
  • gün geçmiyor ki özlemeyelim
  • o kadar üzülüyorum ki dağılmanıza, onur’un tanıdığımız ve sevdiğimiz insandan başka bir onurr’a evrilişine.. ah be sakin..
  • (bkz: sakin tribute band)

bir dizi konser projesi için tekrar toplanıyorlar. umarım bu proje bir albüme dönüşür de 20'li yaşlarımızda gerçekleşmeyen eski hayallerimizden birini listeden çıkarırız.
  • gece gece aklıma düşen muhlis karakterlere sahip grup elemanları olan gruptur.
  • yıllar olmuş dağılalı, hala şarkıları durup dururken akla gelir, iyi grup. kaldığınız yerden, ha, olmaz mı?
  • ege soley in yazdığı kitabın ismi.
    ben sevmedim ama sakinleşmek isteyene iyi gelebilir.
  • grubun güzel parçalarından olan küçük prens yıllar sonra tekrar çalınmış.

küçük prens