261 entry daha
  • danışıklı dövüş bir pr çalışması . sazanlar da yemiş.

leş cicişleri gongiklemek için yüzbinler harcayacak kadar düşen bir adam bu ayarı veremez* maksat imaj düzelsin. reklam olsun.

kendinizi bu kadar eziklemeyin.
  • arkadaki manzarayı bir odadaki duvar kağıdı sanacak kadar ufak çaplı düşündüğüm fotoğraf içermektedir.

yalısı olduğu düşüncesi entry’leri okuyunca belirdi.*
  • belki de yorum yapan kişi haklı bir tepki verdi. sahil şeridi tüm ülke vatadaşının ortak malıdır. dolayısı ile onların yaşadığı yalılar istanbulda işgalci konumdadır. ama o zenginleri oradan çıkaracak güç kimsede yok.
  • bizde bir hayatımız var sanıyoruz işte...
  • eleştiriyi yapan kadın adına utanmış üzülmüş sevgili düşünceli yazarlar. kadının profili gizli ama profil resmi çiçek.
    biosunda da “every day a new day” yazıyor.
    yanında da şu ellerini suratının iki yanından çıkarmış çiçek olalım güneş olalım gibi bir emoji var. iki saniye içinde lay la la lay lom şeklinde kırlardan umarsızca koşan heidi canlanıyor gözünüzün önünde.
    velhasıl bence dilek bu olaya rezil oldum diye bakmaz. hay allah nasıl da günahını aldım adam evdeymiş. olsun bundan da alacağım bir ders oldu hayatta diyip pembe pembe gülümsemiştir.
    seni kimse üzemez dilek.

edit: özelden meriç diye küfreden suserlar. meriçlik yapmadım. çünkü erkek değilim. entry ironi içerir. dilek’e sahip çıkıyoruz kampanyası açtırmayın bana. ya sizde de böyle her daim mutlu olan bir his uyandırmıyor mu böyle bir profil. ne yalan söyleyeyim uyuz olurum böyle tiplere; her daim depresif olanlara uyuz olduğum gibi. neyse konumuz bu değildi. sen mutlu ol dilek. çünkü every day a new day.

edit2;: oha kadın hesabını kapatmış. mutlu musunuz. tezim çürüdü. kadın heidi değilmiş.
  • bu hayatı yaşıyosun hacıt.
  • sakın ol champ.. adadayım da diyebilirdi.
  • türkiye'nin zengin ve tanınan aile fertlerinden birinin instagram fotoğrafının altına gelen yorum üzerine vermiş olduğu cevap.

aslında burada insanı asıl üzen şey kraldan çok kralcı bir millet oluşumuz.
    alkışlar
    şakşak

her insanın erişebildiği bir yerde herkesin sesini eşit bir şekilde çıkarması normal bir şeydir.
    kendinize şunu sorun ait olduğum toplum bu mu?
  • hanımefendi bu olaydan sonra yunanistan'a sığınma talebinde bulunmuş. görüşmeler devam ediyormuş.
209 entry daha
hesabın var mı? giriş yap