şükela:  tümü | bugün
  • yaklaşık 10 yıldır beklediğim şey.

önümüzdeki birkaç ay içinde 6-7 konserlik bir turneyle eski canım sakin şarkılarını bu proje adıyla çalacaklarını duyurdu onur özdemir. eski grup üyelerinden de onay almış.

şu an 30'lu yaşlarında seyreden mutsuz çocuklar için daha iyi kaç tane haber olabilir, emin değilim.

bu da onur'un durumu açıkladığı röportaj. onuncu dakikasından sonrasını izleyebilirsiniz.

çok heyecanlandım be.
  • 2020'den şimdiye kadar şahsım için çıkan en güzel ikinci şey oldu. yıllar oldu be adam, sonunda!
  • onurrrrr bey dalga mı geçiyorsunuz acaba nereden çıktı bu şimdi? ulan tam heyecanlandım, yaptığın pop şarkıları aklıma geldi bütün hevesim kaçtı ya neyse.

adana'ya da gelin olur mu?*
  • taze durmayı unuttuğum bir şubat gününde haberdar olduğum proje.
    bu baharda, onur özdemir bir ekip toplayıp sakin şarkılarından oluşan bir konser serisi gerçekleştirecekmiş. şimdilik tek seferlik gibi gözüküyor.
    çok büyük bir ukte doluyor, eski bir rüya hayat buluyor, fark etmeden istediğimiz bir hayal gerçek oluyor.
    bunca yıldan sonra sakin şarkılarını canlı dinleme ihtimali bile mucizevi bir durum.
  • konserlerini iple çektiğim grup. anladığım kadarıyla grup, eski sakin elemanlarından oluşacak. neden sakin tribute band demişler onu çözemedim ama neyse önemli değil. onur özdemir 6-7 konserlik bir turneden bahsetmiş ancak yetmez efenim yetmez. sakin fanlarını fazla hafife alıyor onur efendi*.
  • allahım gollllll
  • başlığı takibe aldım.
    gelsinler ankara'ya da, dinleyek.