şükela:  tümü | bugün
  • fetö’nün medya yapılanması davasından tutuklu yargılanıp sonrasında tahliye olan atilla taş, tahliyesinden sonra müjdesini vererek yazdığı kitabının bittiğini söylemiştir. atilla taş, "'sakıncalı çökelek' çok yakında!" diyerek sosyal medya hesabından şu cümleleri sarf etmiştir.

“kitabımı yazdım bitirdim. şimdi seven sevmeyen herkes okuyup anlasın diye. bu kitabın bedeli peşinen ödenmiştir. ceza evinde bile hep yanımdaydınız aslında.”sakıncalı çökelek” çok yakında!”
  • ünlü düşünür atilla taş'ın 10 ocak'ta raflarda yerini alacak kitabının adı.

kapağına da "bir tweet attım hayatım değişti" yazmış.allah'ım bayılıyorum bizim insanımıza, ne kolay duygu sömürüsü yapıyoruz.

eminim kitap d&r'da çok satanlardan girer listeye.kitabı alanlar "- abi mükemmel kitap" diye twitter'da mention atar atilla taş' a, oda beğenip retweetler.süper bir ortam.hem atilla taş kazanır, hem de kitabı alan arkadaşlarına atilla taş tweetimi beğendi diye hava atar.belki bu sayede takipçi falan toplar.

kitabın kapağına da kendi fotoğrafını koymuş yazarımız, uzaklara bakıyor fotoğrafta.halkımız için içerikten öte etiket önemli olduğu için mantıklı bir hareket.isimden hatırlanmazsa bile tipinden hatırlanabilir, satış için mantıklı yöntem.

imza günlerine de yakında başlarsa tadından yenmez. mükemmel bir edebiyatçımız olur artık. ardından gelsin yeni kitaplar.
  • büyük bir merakla okuduğum ve bir çırpıda bitirdiğim kitaptır.

türkiye’de yargının nasıl bir anda sulandırılıp suçluyla suçsuzun nasıl aynı potaya sokulabildiğini göstermesi açısından ibretliktir.

bir diğeri için (bkz: ahmet şık)
  • ahmet şık gibi bir insanla bu cemaat gazetesinde yazan, cemaatcilerle takilan degisik adami ayni cumle icinde kullanmak bile ayip.

ayrica bu kitapta arka kapak yazisini gordum ya zaten cok az kalmis olan kredisi de bitti murat mentes'in. hayaller dostoyevski, gercekler hamcokelek...