şükela:  tümü | bugün
  • okumaktan keyif aldığım bir yazar.. hedefim bi gün oturup baştan sonra okuyup bitirmek yazdıklarını, en güzel yemeği en sonra bırakan çocuk gibi beklemekteyim ama..
  • sevinçleri herkesle paylaşabilirsiniz ancak hüzünlerinizi yalnızca bazıları anlar.. onlardan.
    papatyaları 'hala' görebilecek kadar güzel insanlardan, bir de, nasıl iyi niyetliyse, her sohbetimiz umutlu günlere bağlanıyor, sevgili badim; farkında mısın?
  • mahçup, dengeli, az ama öz yazan bir sözlük yazarı.
  • yine unutmadı, yine içimi huzurla ferahlattı...
    yine gözlerim boncuk boncuk oldu mesajını okuduğumda.

canım arkadaşım, hep aynı şeyi söylüyorum biliyorum ama samimiyetle söylüyorum daha başka bi dileğim yok senin için; allah kalbine göre versin...

*
  • şiirsever, şiir kardeşim. yazdığı şiirler kendisini keşfetmeme vesile oldu. böyle zamanlarda kendimi denizde inci tanesi bulmuş gibi hissediyorum, insanın aynı dili konuştuğu birinin olması o'nu hiç tanımasa bile çok muhim oluyor bazı zamanlar.

sadece yazdıklarından biliyorum naif biri, hüznü bile zarif. yüreği umut dolu, umut varlıktır hem.

çok geçmeyecek, bulutlar açacak ve biz başımızı kaldırıp bakacağız mavi gök orada.
  • (bkz: leyla)

yanarak aşkın içinden geçmiş, kor olmuş, kül olmuş yazar.
    övgüsü cömert, duygusu gani, sağlam badidir.
  • buğulu bir kalbi var bu kadının.
    yazılarına da yansıyan...
    anlıyorum onu. yani, anladığımı sanıyorum en azından.

hep yaz. biraz olsun su olup akacaksa kalbindeki buğu, sen hep yaz.
  • kardeşi hakkari'de askerlik yapan abla.
  • artık soruyorum kendisine, vakti geldi.*
    "kaç tesadüf (!) üst üste gelirse ardında bir bilinç aranır?"
  • umarım bu sene haddinden fazla mutlu olur doğum günüdaşım ^^ mutlu yıllar.