şükela:  tümü | bugün
  • bütün okulları imam hatip lisesi gibi yapmak isteyinde bir dinci. kabataş lisesi müdür yardımcısı.

buradan
  • "bütün okulların imam hatip gibi olma zamanı geldi" diye aciklama yapan su anki kabatas erkek lisesi mudur yardimcisi. inanilmaz.
  • ufku geniş çok donanımlı bir adamdır şakir voyvot hoca. sözü dolandırmadan takiyye yapmadan inancını dillendiriyor. böyle hocanın elleri öpülür..
  • bir adet mendebur
  • abdülhamit aşşağı, peygamber yukarı, allahu teala sağa hızır aleyhisselam sola.

türkiye burjuvazisi ve eğitim sisteminin özetini sunduğu muhteşem konuşmasıyla gündeme gelen bir şakirt.
  • içinde bastırılmış (ve hatta kendisi tarafından "sınav" olarak görülüyor da olabilir) bazı duyguları barındırdığını düşündüğüm(ki bu kısım kendisini ilgilendirir), gerici zat.
    eğitim; insanlara düşünebilme yetisini ve güvenini aşılama sanatıdır, cihat ise bambaşka bir şey.
  • kabataş erkek lisesinin müdür yardımcısı. eski okuluma böyle dallamaları müdür yardımcısı mı yapıyorlar diye iç geçiriyorum öğrendiğimden beri. ulan bizim zamanımızın hocalarını müdür yardımcılarını beğenmezdik bir de. yolda hangisini görsem elini öperim bu dinci yavşağı gördükten sonra.