şükela:  tümü | bugün
  • gerçekten cevabını çok merak ediyorum. malum, etrafımızdaki şakirtler bir anda kayboldu, yer yarıldı da sanki içine girdiler.
    biliyorum, hepsi aramızdalar. vicdanları rahat mı acaba?
    15 temmuz'da bu ülkede darbeye kalkışan devlet kadrolarında örgütlenmiş bir çetenin sempatizanı olmak nasıl bir duygu acaba?
    kullanılmış olmak, üstelik bunun dini duygular, inançlar üzerinden yapılmasını seyretmek, buna destek olmak nasıl bir duygu acaba?
    hepsinden önemlisi, bu ülkede katliam yapacak, köprüleri, devlet kurumları havaya uçuracak kadar gözü dönmüş ve şu anda da vatana ihanet suçundan yargılanan canilere kendi benliğinden feragat ederek, kendinden geçerek destek vermek nasıl bir ruh halidir ?
  • şimdi çoğu akp içinde eridi gitti, ne zannediyordunuz? yıllarca çılgınlar gibi sevişien iki sevgililerdi, aktan fetoya, fetodan aka sıvı geçişleri oldu.

akpli olmak çok acayip lan, bu evrende yaşayıp paralel evrende yaşıyor gibi davranıyorlar. şakirtler napıyormuş vay amk.
  • cevabını merak etmediğim soru.

o şakirtleri devletin, ordunun her kademesine sokanlar neler düşünüyor acaba?
  • yıllar sonra yazıyı şu şekilde editleyebilriz:

gerçekten cevabını çok merak ediyorum. malum, etrafımızdaki akitler bir anda kayboldu, yer yarıldı da sanki içine girdiler.
    biliyorum, hepsi aramızdalar. vicdanları rahat mı acaba?
    15 temmuz'da bu ülkede darbeye kalkışan devlet kadrolarında örgütlenmiş bir çetenin sempatizanı olmak nasıl bir duygu acaba?
    kullanılmış olmak, üstelik bunun dini duygular, inançlar üzerinden yapılmasını seyretmek, buna destek olmak nasıl bir duygu acaba?
    hepsinden önemlisi, bu ülkede katliam yapacak, köprüleri, devlet kurumları havaya uçuracak kadar gözü dönmüş ve şu anda da vatana ihanet suçundan yargılanan canilere kendi benliğinden feragat ederek, kendinden geçerek destek vermek nasıl bir ruh halidir ?