şükela:  tümü | bugün
 • 'proje okul'lardan biri olan kabataş erkek lisesi'nin 'tüm okullar imam hatipler gibi olmalı' diyen yeni müdür yardımcısına yönelik öğrencilerin paylaştığı hashtag.

  bi el atın da şu çocuklara bi faydamız olsun sözlük.
 • bu okulların tek bir amacı var şakirt yetiştirmek.kadın ve erkek eşittir.siz ahlakı kadın ve erkekleri birbirinden uzaklaştırarak değil birbirine yaklaştırarak birbirlerine karşı nasıl davranmalarını öğrenmelerini sağlayarak elde edebilirsiniz.bu ülkede bu yobaz eğitimin amacı gericilik ve şunların devamını sağlamak
  (bkz: bimde ask yasayan cifte kumrular)
  (bkz: sort giydigi icin kadina ucan tekme atan adam)(bkz: karamanda 45 erkek ogrenciye tecavuz)
  bu ve niceleri.insanlar cinsel kimliklerini ergenlikte yaşında kazanmaya başlar.eğer cinsler bu ergenlik zamanında karşı cinsten uzak dururlarsa bunun sonucu abazalık ve sapkınlık olur.siz bok gibi yaşamayı hayat amacı edinmiş olabilirsiniz ama bizim gibi insanların yaşam alanlarına karışmayın.bana bir tane imamhatip gösterin bu köklü liselerin önünde eğitim veren emin olun yok.siz ulaşamadığınız bu güzellikleri kendi bok çukurunuza çekmek istiyorsunuz inadına uppp!!!!!
 • kabataş erkek lisesi mezunlarının twitter'da başlattığı kampanya. okullardaki siyasallaşma ve "proje okulları"ndaki atanma kriterlerine (aslında herhangi bir kriter olmamasına) karşı kabataş camiasının atılmasını istediği ilk adım; anadolu gençlik derneği ile bağı ortaya çıkan ve söz konusu derneğe okulda stand açmasına varacak özgürlükler tanıyan müdür yardımcısının istifa etmesidir.
 • bu çocukların yaptığı yalnızca mevcut siyasi iktidara bir başkaldırı değil; aynı zamanda kendi içlerinde dahi yalnız bırakılmalarına karşı yapılan bir isyandır.

  zamanında herhangi bir sınava tabi olmadan bu okula girip buradan mezun olan, konu sermaye ve iktidar olduğunda kabataş ismini kabataş yapan öğrencilere her zaman sırtını dönen; ancak iş bu öğrencilerin var ettiği kabataş ismini kullanıp para toplamaya gelince avuçlarını ovalayıp topladığı paraları cukkalayan ve okula hemen hemen hiçbir katkısı bulunmayan mezunlar derneği'ne de bir isyandır bu.

  memleketin hemen her kurumuna sirayet etmiş menfaatçiliğe yapılmış bir sitemdir aynı zamanda.
 • gündemde tutulması için çok çaba harcanan ama malesef gerekli ilgiyi görememiş, ohal khk'larının nasıl sessz sedasız tepkisiz yutuverildiğini bir kez daha göstermiş kampanya.
 • keske proje okullarinin hepsi kadıköy anadolu öğrencileri ve velileri gibi direnseydi istanbul'un çeşitli yerlerindeki türkiye'nin en başarılı liselerinde aynı anda yaşanan birliktelik duygusu çok etkili olurdu. belki proje okul saçmalığı tepkilerle kalkardi ortaliktan.
  umut işte.
 • destek olunması, tepki verilmesi gereken kampanya.

  (bkz: up)
 • terfi ettirilecektir. malesef bizim gerçeğimiz bu. adı geçen şahıs da bunu bildiği için böyle bir şey söylemiştir. ama azıcık adaletimiz kaldıysa umarım bu ve bunun gibiler geldikleri gibi giderler.
 • kamuoyunun bu konuya bu kadar uzak kalıp bir tane tv embesilinin gafını en üst sesten tartışmasını anlayamıyorum arkadaş. eğitim sistemine saldıyırolar, ülkene roketle saldırıyorlar, hukuk sisteminin anası bellenmiş, ama varsa yoksa bir tane kara cahilin gafı. yeter be.