şükela:  tümü | bugün soru sor
  • rotting christ in gitarist,vocalisti
  • sıcak tavırları ve sahnedeki mimikleri ile beğeni kazanan rotting christ adamı. sırtında eşşek kadar 666 yazan bir t-shirt ile dio'yu seyrederken bulduk.
  • rotting christ'in basarili ama bir o kadar da alcakgonullu gitarist ve vokalisti. yillar gectikce vokal teknigini gelistirmis, black metal'in en iyi seslerinden biri olmustur. gruba atilan her maili bizzat kendi okur ve cevaplar. tam adi sakis athanosios tolis'dir. thou art lord'da da yeralmaktadir.
  • 29 haziran 1972 atina doğumlu rotting christ elemanı. kardeşi themis ve eski grup arkadaşı mutilator ile rotting christ'ı kurdu. grubun sözleri, müzikleri, kayıtlarda hemen hemen tüm enstrümanların çalınması bu adama aittir. grubun herşeyidir, beynidir.
  • sıcacık bir metal brada. ülkemize kaç kere geldi ben sayamadım. kendisini iki kere izleyebildim. ama sahnedeki tavırları çok içten, kendisi 17 ağustos 1999 depremi sonrası grubunu ülkemize getirip tüm gelirini depremzedelere bırakarak zaten hümanist tavrını ortaya koymuştu. sesinin mükemmelliği ve sahne performansına çok girmeyeceğim, bilen biliyor. black metal'in bu muhteşem sesli egeli kardeşimin hakettiği değeri almadığını düşünüyorum.
    (bkz: allahsız tosbağa)
  • güzel sesinin yanı sıra vokal tekniği de mükemmeldir belirtmem gerekir mi? bilmiyorum ama hastasıyım. vermek istediği duyguyu dinleyicisine ulaştırıyor. pek yeteneğim yok ama bu adamdan ders almak için tası toprağı satıp atina'ya gidebilirim.

seksi fotoğrafları için tıklayınız
  • ingilizce telaffuzu sık sık eleştirilen metal kafa. rotting christ'ın şarkıları ve tarzı bu adam sayesinde özgündür. "abi bi grup buldum aynı rotting christ" cümlesini çok sık duyamazsınız. işte sebebi bu dehadır. telaffuzunun bu özgünlük konusunda büyük paya sahip olduğunu düşünüyorum. kardeşim gibi severim. laf edenin kalbine tekme atarım.
  • kafa sallarken solo atabilen bir insan.
  • kardeşi themis'le beraber iyi birer aek taraftarıymışlar. belki de türkiye, istanbul vs.. sevgisinin altında bu taraftarlık yatıyo olabilir.
  • yıllar önce rotting christ in myspace sayfasında tekrar ne zaman geleceksiniz diye sorduğumda sorumu içtenlikle yanıtlayıp, sözlerini 'sakis tolis from land of the brotherland' diyerek bitirmesiyle gönülleri tekrar fethetmiş vokalisttir.