*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bugün saat 13:30 ile 14:00 arasında yaşadığım olay.
    kedimi veterinere götürmek için 06 fy 7829 plakalı 297 numaralı özel halk otobüsüne bindim ve en arkadaki ikili koltuğa oturdum. kedimi de yan koltuğa koydum. bir kaç durak sonra hanzonun biri bindi otobüse ve en arkaya kadar geldi. ben de ''oturacaksanız kucağıma alayım kediyi'' dedim. ''oturacağım'' diyince aldım kediyi kucağıma ve oturdu hanzo yanıma. ben tabii sakız çiğniyorum bu arada. derken hanzo bana dönüp ''ne karı gibi sakız çiğniyorsun, erkek adam sakız çiğner mi'' dedi. ben de ''seni ilgilendirmez'' diyince ''rahatsız oluyorum'' dedi. evet sakız çiğnememden rahatsız oluyormuş hanzo. sakız çiğnemeyi kesmezsem tokadı basacağını söyledi.
    bunlara bu öz güveni verenin...
    işin diğer üzücü tarafı ise hiç kimsenin hanzoya haddini bildirmemesi. herkes tiyatro izliyormuş gibi bizi seyretti.

edit: hanzo'ya neden kafa göz dalmadığımı merak edenler olmuş. benim iki katım olan herife kafa göz dalmam pek de mantıklı değildi çünkü. canımı sokakta bulmadım sonuçta. siz atıp tutmaya devam edin klavye delikanlıları.

edit2 : sözlükte ne kadar çok ruh hastası hanzo olduğunu göstermiş oldu bu başlık.
  • hanzoya diklenmeyen bir adet başlık sahibi içeren başlıktır. bir çok benzer durumda bu heriflerin üzerine gittim geneli r vitese takıyorlar... bakmayın camış gibi durup ağır abi tripleri kesmelerine azıcık diklenin kediye dönüyorlar.

bana gelen bir mesaj üzerine edit: hanzoların arasında da istisnalar olabilir, diklendiğiniz adamın size bıçağı takmayacağının bir garantisi yok. hunu da göz önüne alın, ben pek umursamadığım için genelde restleri görürüm. türkiye'de toplum kafayı yiyor, bu entrydeki opsiyon elinizdedir her zaman ama benim bunu yapmam herkesin yapması gerektiği anlamına gelir mi? tartışılır... ben ego ve öfke konusunda problemler yaşadığım için çabuk parlarım benzer durumlarda olayın gidişatına dair detayları düşünmem, siz siz olun temkini elden bırakmayın.
  • hanzoya gotu yemeyen entel eksici icerir.
    tamam ayol kizma cignemem bak kedim de korktu zaten diyerek hanzoya gereken ders verilebilirdi.
  • hanzoya diklenmemekle doğru yapan ekşicidir. ağamsın paşamsın deyin geçin. sizin hayatınızdan mühim değil.
    bu arada ben de kıl olurum sesli sakız çiğneyene ama yakın tanıdığım değilse kimseye müdahale de etmem. bu adamlar bu özgüveni cehaletlerinden alıyor olsa gerek.
  • aslanım dişini göstereydin kuyruğunu kıstırıp vik vik vik diye kaçardı
  • haklı bir tehdit edilmedir. erkek adam sakız çiğner de orospu gibi çiğnemez. sen orospu gibi sakız çiğnemişsin belli.
  • gerçekten şok edici ve toplumun ne kadar yozlaştığını gösteriyor.

oysa ki o otobüse ne umutlarla bindin..
    yanında kedin ve ağzında sakızın ile belki bir kız gelir de yanıma oturur diye bir beklenti içine girdin. beklemeni anlamlandıracak o kalbin gibi beyaz sakızı ağzına aldın.

ve tam da o anda...

o hanzo gelip usulca yanına sokuldu ve sana '' karımısann oğlimmmm '' diyerek çemkirdi.
    gururunu kırdı, örseledi seni.

ayrıca otobüste herkes tiyatro izler gibi seni izledi ne yazık!!

bu arada bir sorum olacak: otobüsteki herkesin daha önce tiyatro izlediği kanısına nereden vardın?
    belki de sadece o hanzo izlemiştir..
    bu önemli bir detay bence.
  • aynı benim başıma gelse elimden geldiğince kendimi tutar cevap dahi vermezdim. arkadaş en iyisini yapmış.

bu devirde neden gözünün üstünde kaş var diye adam vuranlar var. canınızı seviyorsanız cahil insanlar ile muhatap olmayın.
  • yanınızda kediniz, köpeğiniz varken böyle insanlara diklenmeyin rica ediyorum. bakın en son oç taksici, yolcu kadına kızıp sepetiyle yaralı kediyi yere çaldı. o şerefsiz taksiciye ayrı, 5 tl için yaralı kedinin sonunu getiren cazgır kadına ayrı ayar oldum. bu garibanlar olmadığı sürece kimle dalaşırsanız, ne bok yerseniz yiyin ama bu çocukların başını yemeyin rica ediyorum.

saçma sapan olay.

not: taksiye kediyle binmem gerektiğinde bırakın kavgayı, fazla para bile veriyorum.