• sakız çiğneyen erkek uche değilse iticidir. ama eğer uche olsa, karizma olurdu. neden? çünkü adamın bacağı kırıldığında bile istifini bozmadan sakızını çiğneyerek beni değiştirin işareti yapabilmiş binsan. sanki kalkabilse efendi gibi kenara kendi gidecek. bacağın şekli kaymış ama hala sakızı çiğniyor. işte sakız çiğnemek böyle bi adama yakışır. yoksa normal sokakta sakız çiğneyen adam çok sefil duruyor bence. ağzı kokmasın istiyorsa, nane şekeri yesin.
  • (bkz: sir alex ferguson)

karizmayı maddelere bağlamayı bırakın hacı. ülkedeki erkeklerin %99'u sakız çiğnemiyor zaten. ama karizma oranı %0.01.

ama yine de, en azından çiğnerken ses çıkarılmaması, hatta abarılıp balon patlatılmaması gerekli ve güzel şeylerdir, yapılmalıdır.
  • ne yapsa beğendiremeyen erkek. yemek sonrası çevresine kötü kokuyla rahatsızlık vermek istemeyen kibar bir adam, sakız çiğnese kabahat, çiğnemese kabahat.

(bkz: erkeğe şiddete hayır)
  • sakız çiğnerken gördüğüm başlık. yorumları okudum. önce güldüm sonra bu memlekette ne kadar çok mal var dedim. evet yaptım bunu.
  • yanında diş fırçası taşıyamayan erkek olabilir. yemek yedikten sonra ağız kokusu falan, böyle gerçekler var. cak cak kırıta kırıta çiğnemiyoruz ya amk, nesi itici şimdi bunun. merhhhhaaba dediğimizde nefesimiz koksa daha mı iyi yani?
  • bunların ben amına koyayım ya iş arkadaşım 50 yaşında adam orospudan beter sakız çiğniyor başımda sigarayı bırakması bizi kanser edicek aq. ya ben senin ağzını
  • sakız çiğnemenin faydaları çoktur. çene kaslarını kuvvetlendirir, tükürük salgısını artırdığı için ağızda bakteri oluşumunu engeller, kulak rahatsızlıklarına iyi gelir, beyne giden kan miktarını artırır, stresi azaltır, vs.
    bu nedenlerle yemeklerden sonra şekersiz az zararlısından bir sakız bulun ve her gün suyunu çıkarmadan çiğneyin derim.
    bakmayın milletin ne dediğine...
  • sigara içmiş ve ağız kokusunu bastırmaya çalışan erkektir. pis sigara kokusunu almaktansa ferah ve mentollü sakız kokusuna razı olur insan.

bir de nikotin sakızı da çiğniyor olabilir bu erkek. ah hadi inşallah! o sigara alışkanlığı bitsin gitsin böyle böyle diye dua eder insan sevdiği için.
  • bazen kim daha iyi balon yapabilecek diye durmaksızın balonlar yapmaya da uğraşır. koskoca adam, gözümle görmesem inanmazdım. * neyse ki çok tatlı ondan mütevellit bu başlıkta kendisini harcamıyorum.
  • korkunç derecede itici, kaba hatta mide bulandırıcı bulduğum erkek.

sakız çiğneyen kadınlar için de tam olarak bu söylediklerim geçerlidir.
hesabın var mı? giriş yap