• bunun süt kremalı olanı şimdiye dek yediğim en lezzetli şey olabilir.
  • sütlü kremalısı harika ötesidir.
  • izlediğim yeni reklamından sonra yemeye korkar olduğum bisküvidir.
  • reklamında dayının teyzeyi ahıra soktuğu sahnesiyle yürekleri dağlamış üründür.
  • reklamlarında saçmalığın kralı olan ürün.
    şöyle ki;
    saklıköy reklamında "buğdaylarınız taş değirmende üğütüldü" dediği yerde değirmen diye gösterilen şu şey aslında değirmen değil dövme/yarma yapmak için kullanılan icattır. yani buğdayı un yapmaz buğdayın kabuğunu çıkarır. un yapmak için iki yuvarlak taşın birbirine sürtünmesi gerekmektedir. şu resimde el değirmenini görebilirsiniz. bunun daha büyükleri ise su/rüzgar değirmenlerinde kullanılmaktadır.

(bkz: seyircinin dikkatinden kaçmadı)
  • şu meşhur reklamını izleyemediğim bisküvidir. umutla internete tekrar düşer dedim ama resmen mersin'deki gizemli kazı gibi yok ettiler videoyu galiba. yok mudur acaba arşivleyen diye sorma ihtiyacı hissettim.
  • şu sıralar sütlü kremalısıyla aşk yaşadığım bisküvi. şeker oranı biraz daha az olsa çok daha harika olacak ama böyle de kabulüm.
  • internet denen alem bir bisküviye neler yapabilir sorusunun cevabı bu bisküvi. yasaklı reklamını gördükten sonra market raflarında gördüğümde bir gülme geliyor bana.
  • uyarlama reklamı izleyeli 2 ay oluyor, o gün bugün reklam jingleını duyunca gülüyorum. yeni mi meşhur olmuş *
  • organize işler filminde cem yılmaz'ın malikanesinin çekildiği country club.
hesabın var mı? giriş yap