şükela:  tümü | bugün
  • cesit cesit mantar alabileceginiz web sitesi.
  • türkiye'de büyük bir eksikliği dolduran site.

kısaca tanımını yapmak gerekirse, inanılmaz bir gastronomik zenginliğe sahip olmasına karşı haklı bir önyargı duyulan yaban mantarlarını zehirlenme korkusu olmadan, uygun fiyatlara alabileceğiniz bir alışveriş platformu.

detaya inersek, çok profesyonel bir yönetimi ve müşteri hizmetleri anlayışları var. şikayet bildirdiğim son siparişimle ilgili beni hemen arayıp gayet detaylı ve açıklayıcı bir bilgilendirme yaptılar, üzerine de telafi amaçlı bir kutu daha gönderip beni utandırdılar.

bu özgün ve başarılı girişimleri için kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
  • bir arkadaşımın vesilesi ile tanıştığım ve uzun zamandır alışveriş yaptığım mantar eticaret sitesi. iyiler abi gerçekten, neden hala bir bir dükkan yok merak etmiyor değilim. şöyle gitsek birer çay içsek gibi bi dükkan hayal ettim.
  • gördüğüm en vizyonlu e-ticaret girişimlerinden biri.

8 çeşit mantarı, mevsimine uygun olacak şekilde toplayarak gerek taze gerekse de kurutulmuş ve dondurulmuş şekilde satışa sunuyorlar.
    şimdilerde 3 farklı mantardan çorba karışımı ve bazı türler için turşu üretimine de başladılar.
    sosyal medyayı oldukça efektif kullanıyorlar, tüm taze toplanmış türlerin müjdesini bu yolla veriyorlar. ayrıca müşteri hizmetleri de adeta exclusive servis veren, ekstra bir birim gibi çalışıyor. örneğin; trüf mantarı gibi sezonu çok kısa ve talebi yüksek bir ürün söz konusu olduğunda, kaydınızı alıp önceden satışa çıkacağı günü haber veriyorlar.
    tüketim zamanı riskli bir ürün olduğu için paketiniz mutlaka ertesi gün ulaşıyor. dondurulmuş ve kurutulmuş ürünler de lezzet bakımından tazesini aratmıyor.

tebrik ve teşekkürlerimizle,

saklı orman
  • sitelerinin mobil uyumlu olmamasıyla ne kadar vizyon sahibi olduklarını göstermişlerdir.
  • sezonunda taze kuzugöbeği alma imkanı sunan e ticaret sitesi.
  • trüf siparişimle memnun kaldığım firma. çeşit olarak ellerinde tuber aestivum bulunuyor, sonuçta yerli trüfümüz bu, tat ve koku olarak bir tuber melanosporum ya da tuber magnatum olmasa da fiyatıyla çok cezbedici.