şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendisine tecevüz edilmesini dilediğim kişinin itirafıdır.
  (bkz: iskele babası)
 • allah belasını versin böyle düzenin. cezaevi demişler ama ceza yok, işkence ve orospu çocukluğu var.
 • sabah bunu duydugumda aklima ilk gelen sey su oldu turkiyede suclu sadece cezaevine gonderiliyor.oysa ki olmasi gereken her ne kadar vicdanlarimiz elvermiyor olsa bile bazi suclar icin ceza ve islah evine gonderilmesi.ceza cekilirken islah da edilmeli ve bu mahkumlar ki hepsi cocuk nice bir gelecek var onlerinde.

  norvecte o buyuk katliam yasandiginda tum dunya tek yurek olup bu caninin yokedilmesini istemisti.ardinda yanilmiyorsam bu adama 21 sene ceza verdi mahkeme yani alt metninde kararin bu adam o kadar cani ki ancak 21 sene icinde islah olabilir dendi.

  hatta bulgaristan su siralar agirlastirilmis muebbet hapis cezasini kaldirmayi dusunuyor tartisiyor bulgaristan yahu bu ! sebep de ilginc.omur boyu ceza alan biri kendini islah edecek morali kaybeder ve iskence ceker bu yuzden.

  alakasiz oldugunu dusunuyorum fakat hele ki bunlar cocuk uzerlerinde ceza verilirken milyon kere fazla dusunulmesi gereken varliklar ve devletin milyon kere daha cok ilgi gostermesi lazim hele ki islaheviyse orasi.yani neresinden tutsan mide bulandirici bir itiraf devletin pis yuzunun tezahuru adeta.
 • şu başlık yüzünden haberi okumadan konudan konuya atlayan ekşicileri gördükten sonra gerçekten umut yok. haberi okuyunca müdürün değil çocukların çocuklara tecavüz ettiğini anlıyoruz. bu haberin içeriği. ama haberin başlığı şu şekilde:
  şakran çocuk cezaevi müdürünün itirafı: çocuklar tecavüze uğruyor
  konu başlığı da sözlükte an itibariyle şu şekilde:
  şakran çocuk cezaevi müdürünün tecavüz itirafı

  --- spoiler ---

  insanların algısı da okumadan şu şekilde:
  kendisine tecevüz edilmesini dilediğim kişinin itirafıdır.
  (bkz: iskele babası)
  24.02.2015 16:49
  ratapa

  cezaevine düşecek tecavüzcü bir cezaevi müdürü olarak kendisine çok fantastik bir hayatın kapılarını açacak itiraftır.
  24.02.2015 16:52
  sarilarin cuce reyiz
  --- spoiler ---

  gerçekten umut yok.
 • (bkz: üzen yanlış okumalar)

  şöyle oluyor,

  şakadan çocuk hedehodo badabuda

  yoksa yakışmıyor çocuk kelimesinin yanına ne cezaevi ne de tecavüz. başlığın şaka kelimesiyle başlamadığını farkedince okumadım ne olmuş bitmiş. hazır algıda seçiciliğim kırk yılda bir iyi bir şey yakalamışken bunu da görmeyivereyim dedim.
 • orospu çocukları. zürriyetinizi sikeyim sizin.
 • cennetlik gazeteci ismail saymaz'ın bu akşam 19.45'de cnntürk'te anlatacağı itiraftır.
 • şahsımı şaşırtmamış olaydır.

  sen suçlu veya suçsuz 8-9 yaşlarında ki çocuğu 16-17 yaştaki diğer çocukların arasına koyarsan neler olmaz neler..

  hepimiz görmüyor musunuz en azından lise çağlarında diğerlerine göre az daha yapılı bebelerin diğer zayıf çocuklara neler çektirdiklerini.ben şahsen eziyet görmedim ama görenleri gördüm lise çağlarımda..veya askerlikte devrecilik olaylarına şahit olmadık mı? şimdi bunların suça bulaşmış olanlarının hapishanede birbirleri ile etkileşimini düşünün. güzel güzel geçiniyorlar deseydi şaşırırdım müdür.

  gariban dediğimiz acıdığımız insanların kendinden zayıfı nasıl horladıklarını görmüyor muyuz sanki en azından suça bulaşmış insanlar için. suça iten sebepler ayrıca tartışılır orası ayrı. güçlü olmak için zalim olmak zorunda değil mi modern çağ insanı? bunun hapishane düzlemini düşün birde.

  günümüzde koğuş sistemimizin alternatifi 1 veya 2 kişilik hücrelerdir. bu çocukların koğuş sisteminde birbirlerine verdikleri zararı ilk elden en aza indirme yöntemi olarak bunu düşünüyorum. ama bu sefer de solcu mahkumlarımız kendilerini yakıyorlar. tek kişilik hücre sistemine karşı çıkan solcu kardeşlerimiz beni bi aydınlatsın çocukların birbirine eziyet etmelerini nasıl önlenir cezaevinde ?

  edit: nmb ye teşekkür ederim uyarıısı için. mesajı: "turkiyede ceza ehliyeti 12 yasini bitirdikten so ra baslar hatta 12-15 yas arasinda olup olmadigina bakilir. 8-9 yasinda cocuk cezaevinde olamaz bu nedenle."
 • bu itiraftan daha da cok dusundurucu olan; bu cocuklarin cezalari bitince halkin arasina katilacak olmalari.

  toplumdaki bu siddet ve istismar vakalarinin fazlaligina da aciklama gelmis oluyor bu sekilde. cocuksun, bir suc isledin, abilerin kiskirtti polise tas attin, aliyorlar evinden aylarca cocuk halinle dayak yiyor iskence göruyor tecavuze ugruyorsun.

  ben öyle bir cocuk olsam disari cikar cikmaz o cezaevini hatta o sehri komple nasil havaya ucuracagimin planini yapardim. tarihin gördugu en vahsi suclu unvanini hak ederdim.

  sistemin duzgun hic bir yani yok. herseyiyle rezil ulke.