• en temiz duygularimla, sokakta muzik yapan sarhos dayilar falan hayal ederek gelmistim. hayattan soguyarak gidiyorum
  • gece gece ne izledik yine amk ya siktiniz psikolojimizi. böyle böyle homofobik olduk işte
  • güzel bi müzik dinlerim diye girdim püü lanet olsun
  • adam o kadar hüzünlü çaldı ki diğeri hüngür hüngür ağladı be.
  • yanlarında iki seksen uzanıp yatan dayı daha efsane amk, sızmış kalmış herif... bi uyansa fredi'nin kâbusu.
  • link kaldırılmalı.
  • bunu internete yükleyen de burda paylaşan da özel hayatın gizliliğine saygısızlık ederek suç işlemektedir.
    bu arada müzik sanıp da çökmeyin linke. sex olan saksafonmuş.
    bu arada uyuyor mu öbür dayı, ölü taklidi mi yapıyor anlamadım tam olarak. (swh)

edit: hukuken suç işlemek terimi yanlışmış. suç zaten hukukta yazılı olacağı için sadece suç olarak kullanılacakmış. uyaran arkadaşa teşekkürler.

edit2: tekrar bir uyarı geldi. tdk, suç kelimesini ahlaken ve hukuken diye tanımladığı için hukuken suç tabiri yanlış değilmiş. (swh)

edit3:tck değil tdk imiş :)
  • dayılar keşke saksafon çalan adanalı müzisyen dayılar olsalardı..
  • bayiliyorum boyle basliklara. escinselligi soylu kentliliginize dair bi kavram sanarken gercekle yuzlestiginizde afallamaniz paha bicilemez. ya cami hocasi gibi ahlak bekciligine baglarsiniz ya da geyige. aynen hani marjinal sizdiniz. lgbt icin ozgurluk ama dayilara auu dimi sekilci yavsaklar.
  • (bkz: pride)
hesabın var mı? giriş yap