şükela:  tümü | bugün
  • herhangi bir entry'de, altta favlayanlar arasında bu arkadaşı her gördüğümde epey gülüyorum.*
    https://eksisozluk.com/…an-entrysi-favlama-makinesi

tanım: salak kezban entry'lerini favlayan bir çaylak makine. (çok şükür beni fav'lamıyor)

edit:
    (bkz: #66452195)
  • sozlukte beni son günlerde en fazla güldüren favcı caylak. en cok favladığı yazarları bloklayıp sozluğu kendiniz icin daha iyi bi duruma getirebilirsiniz.
  • favladığı entry sahibi'nin cinsiyetine bakmadığını düşündüğüm botumsu çaylak. erkeğim ulan bir kere.
  • insanlara hesap sildiren çaylaktır.
    bu sözlük açısından iyi bir şey midir, yoksa kötü bir şey midir, emin olamadım açıkçası.
    keşke insanlar benim gibi gülüp geçseydi, bu derece ciddiye almasalardı.

öncesi ve sonrası

bu da yazarın güncel durumu:
    http://i.hizliresim.com/41qzaj.png

...

edit:

yazar geri gelmiş.
  • heheh.
    azılı bir kezban düşmanı olan bana, bana bana kezban yaftası yapıştırmış:)

geyik yapıyoruz evladim. ciddiye alip favlama.
  • beni favladıkça daha da kezbanlaşasım geliyor yazarken, eğleniyorum abv favla beni allaaah aşkına. asdfasf.

sevdim ben.

not: ciddiyim. başlık altını okudum da hesap silip giden olmuş. bana kezban mı diyo şimdi bu diyen olmuş filan. desiiiin nolur ki? şimdi o ne eğleniyordur ama var ya, beni de favla bazen bazen çünkü ben görünce gülüyorum.
  • beni de sıklıkla favlayan, hayatı sorgulamama neden olan komikli nickli çaylak yazar. orijinal bir trollük , tebrik ediyorum kendisini.
  • " ulan hiç güleceğim yoktu akşam akşam. kendi entrylerime de bakayım bir, bana da atmış mı fav bu köftehor? "
  • bu entry'i yazdığım için belki ben de kendisi tarafından hedef alınabilirim ya da ona benzer bir şeyler olabilir. fakat sanırım yazmam gerekecek.

bundan 3 ay evvel kendisini ilk keşfettiğimde, gülmüş ve başlığını açmışken (bkz: #64200693) , gerçekten de kezbanımsı entry'leri favlardı. dediğim gibi, ben şimdiye dek bana "kezban" demiş olan kimseye kızmamış olduğumdan ve bu lafa güldüğümden, o zamanlar da gülerdim.

şimdi cidden nokta atışı fav yapardı. mesela atıyorum "italya" başlığına
    - çok güzel bir ülke.
    yazan kadını favlamaz, ama,
    - türk erkeklerinin gidip, onların gelmesini isteyeceğim kadar harika erkekleri var. tabii bizim ezik çomarlar hayatta gidemez o ülkeye.
    yazan kadını favlardı.
    yani başlık altında, okuyanı gerçekten sinir edecek entry'lerin altında bulunurdu ki, favların arasında "salak kezban entry'si favlama makinesi" görünce gülerdiniz.

şimdi, aradan 3 ay geçmiş ve gördüğüm üzere, "hak edeni favlayan makine" gitmiş ve yerine "önüne gelen her kadını favlayan, kendisine kızanları daha çok favlayan makine" gelmiş.

eğer sadece ilk baştaki gibi devam etseydi, yani sadece okuyanın ekran başında sinir olduğu entry'lerin altında bu arkadaşı görseydik, eğlenceli bir şey olarak kalmaya devam edebilirdi. üstelik o zamanlar entry de yazmazdı. şimdi bakıyorum, insanlara "şu şuna dava açacak", "bu buna şunu yapacak" yazarak, zaten baştaki eğlence ortamının kaybolması üzerine bir de gerginlik ve stres ortamı oluşmasına neden olmuş.

bu da, görünüşe göre "komik makine"nin gidip, yerine "tacizci makine"nin gelmesine neden olmuş.

dediğim gibi, şahsi görüşüm: keşke böyle olmasaydı.
  • gördüğüm en yaratıcı sözlük nicklerinden bir tanesi.