1. bu sorunun cevabini verecegini iddia eden site idi vakti zamaninda.
  2. "daha öncede sölediğimiz gibi brut bu konuda ideal.ama kızın eve girer girmez üzerinize atlamasını istiyorsanız original fahrenheit'tan daha iyisi yoktur.kız harbiden kuduruyo"

bu direct quote'dan benim anladığım kadarıyla hala 80'li yıllarda yaşayan bir takım insanlar tarafından hazırlanmış, kızların yanına prezervatifi kutuyla götürmemenizi çünkü "çok feci" tırstıklarını, bütün kızların sorunlu olduğunu ve psikoloji bölümünde okuyan erkeklere dayanılmaz bir çekimle bağlandıklarını, gene bütün kızların avrupalı hayranı olduğunu bu sebepten avrupa dekorlu (bilmiyorum) bir takım cafe'lere götürülmeleri gerektiğini öğrenebileceğiniz eşsiz bir kaynak, daha önce hiç bir kızla öpüşmemiş de olsanız kızın bunu anlayamacağına inanan insanların sitesi.
  3. salak kiz tavlama islemi sorununa cevap verip vermediginden tam emin olamadigimiz ama siteden birebir alinti olan bir yaklasim, bir yorum:

"95 iq seviyesi ile izlenir. çözününürlülüğünüz uymuyorsa değiştiriniz. iq'nuz yetmiyorsa hemen siteyi terkediniz"

bu siteyle ilgili olarak bunu bilmemiz, kabullenmemiz gerekiyor cunku aramızda intelligence quotient'ı 95 üstünde olanlar illa ki vardır onlar gidip boşuna anlamaya çalışmasınlar için.
  4. "kızlara tek bir konuda ihtiyacımız var o da bariz zaten. peki bu salak kızları madem bir tek bu iş için kullanacaz, bu kadar uğraşamaya gerek var mı? bu iş başka türlü yapılamazmı? elbette yapılabilir ama zevkli olmaz. insanoğlu ancak uğraşarak bir şeyi elde ettiğinde onun tadına varır"

işte hayatın özüne kadar inmiş, oradaki soruyu kavramış, cevaplamış bir insandan yorumları dinlediniz. (yalnız keşke o özde kalsaymış geri çıkamasaymış)
    "salak" kızların da o "tek ihtiyaç"tan nasibini aldıkları, hatta bilerek isteyerek canıma minnet diyerek aldıklarını bilmiyor olsa gerektir bunu diyen bir insan evladı. (hayır nemfomanyak değilim) zihniyetine şapka çıkartılması gerekmektedir o insan evladının da.

sitenin girişine "sinirleri zayıf olanlar girmesin" diye disclaimer konmasını önermek istiyorum, fsol da katılacaktır bana.
  5. - kudrettin abi be, salak kiz nasil tavlanir?
    - bak $imdi ek$i sozluk diye bi site var biliyon mu?
    - hee..
    - gir oraya salak kiz nasil tavlanir diye topac ac bi tane
    - haaaaa..
    - anlarsin
    - okeey
  6. artık paralı olan ve bisürü kız tavlama tekniği vaadeden site (bkz: aferin)
  7. - abi salak bir kiz tavlamak istiyorum.
    - niye lan.
    - neblem abi canim cekti.
    - ulan sen daha salaksin bunu bil ona gore davran.
    - peki abi.
    - allah vere de sen tavlanma a akilsiz oglum benim.
  8. "-pardon bayan siz salak misiniz? eger muspet ise tavlayasim, akabinde yalayasim var sizi, yirim..."
    "-ayyyy ne ho$, evet salagim ben, tavlayiniz beni, cift vurup tek sayiniz, cok istirham edicem."
    "-reca ederim, buyrun bakin tavladim evime $eyedelim, nefis guzel emicem sizi..."
    "-eki ki ki, ben $imdi gelmiyceeeem, dermi$im, ki ki kikir kikir..."
    "-arabam $u tarafta..."

salak kız nasıl tavlanır hakkında bilgi verin