• eger su siteyle 3-5 sene evvel tanissaydim simdi alemin en kazanova,en capkin,en bi pileyboy erkegi olurdum gibi geldi bana birden.en azindan bi lise hatirasi olurdu cüzdanimizda falan.bakin salak kiz tavlama ustamiz (ki biz kendisine master diycez su andan itibaren) neler salik veriyor:

sitenin cikma teklifi bölümünden aynen copy-paste.[] icindeki yazilar ise benim yorumlarim,sorularim falan fistik ezmesi.haydin bakalim:

bir kere en başta bilmeniz gereken şey kızların daima sürü halinde dolaşan yaratıklar olduklarıdır.ve en baştada söylediğimiz gibi kızların en büyük korkusu arkadaşlarının alay konusu olmaktır.o yüzden çıkma teklif edeceğiniz kızı mutlaka yanlız başına yakalamalısınız.ama bunlar tuvalete bile birlikte giderler.[tam bir tespit adami,saygi duydum] o yüzden bir şekilde kızı sürüden ayırmanız lazım.bunu nasıl yapacağınıza gelince:

önce kızın yanına gidin,her zamanki klasik muhabbetinizi yapın.ve kıza "seninle biraz konuşmamız lazım" diyin.bu cümlenin türkçeye tam çevirisi "benimle çıkarmısın?" dır[bundan sonra bu lafi dikkatli kullaniyoruz].bütün kızlar bunun ne anlama geldiğini bilir ve kız eğer konuşalım derse olay bitti.çıkıyorsunuz[e kolaymis be].ama kız "ne konuşcaz?" diye bir soru sorarsa daha kızı tavlayamamışsınız demektir.sakın o gün çıkma teklif etmeyin.biraz daha uğraşmanız lazım[e hani bittiydi cikiyoduk].kurallarımızı baştan okuyun.ama kızla konuşmanız lazım.hemen ikinci kuralımızı uygulamaya sok ve başla uydurmaya:"ahmet'e bugünlerde noluyor anlamıyorum.bana çok soğuk davranıyo.sence ne yapmalıyım" diye bir soru yöneltirseniz [adiniz ibneye cikar] kız asla kıllanmayacaktır.kız sizi dinlemek için suratınıza salak salak bakmaya başlamışsa konuya başlayabilirsiniz demektir.burada yeri gelmişken uyaralım:kızı ikna etmeniz gerekebilir ve bu soruyu aynı kıza ikinciye sorma şansınız yok.o yüzden özellikle liseli arkadaşlar için söylüyoruz:kıza çıkma teklif edeceğiniz zaman ikinizinde vakti geniş olmalı.yani 5 dakkalık tenefüste olacak bir iş değil.liseli arkadaşlar öğle tatilinde yada okul çıkışı bu işe kalkışsalar kendileri açısından çok daha iyi olur.neyse,kız sizden bir şeyler anlatmanızı bekliyor.zaten kızda biliyor o sırada sizin ne söyleyeceğinizi ama salaklıklarından kaynaklanan bir şey olsa gerek bunu mutlaka sizin sölemeniz gerektiğini düşünürler.bu esnada sakın panik yapmayın. direk olarak "benimle çıkar mısın?" demek aptallağına ise hiç ama hiç kalkışmayın.kızın çıkacağı varsa da çıkmaz.şimdi derin bir nefes alın ve kıza dönüp aynen şunları söyleyin,sakın değiştirmeyin.bugüne kadar bu durumdayken bu cümleleri sarfettiğimiz hiçbir kız bize hayır demedi [kimsiniz ulan siz,kac kisisiniz]."bak ayşe(tabiki ayşe ismi burda örnek bunu değiştirceksiniz :))) [ilahi master :)] sana uzun zamandır söylemek istediğim çok önemli bir şey var.ben aslında çok uzun zamandır senden hoşlanıyorum.benim küçük dünyama renk getirdin.inan hiçbir kız bugüne kadar beni bu kadar etkileyememişti.benimle romantik,çılgın,ve bir o kadar da zevkli bir ilişki yaşamaya ne dersin?[keske mümkün olsa da su cümlenin altini cizebilsek].ikimizinde çok mutlu olacağından eminim." bunları duyan kız size mutlaka ama mutlaka "aaa,inanamıyorum çok şaşırdım yani hiç beklemiyordum" şeklinde karşılık verecektir.inanmayın kesin triptir[inanir miyiz be].başta da söylediğimiz gibi kız zaten sizin ona ne soracağınızı başından beri biliyordu. neyse,şimdi eğer bu kızın size hemen cevap vereceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.kız size burda kesinlikle "biraz düşüniyim." diyecektir.peki düşün diyin.çünkü kızlar asla "hayır" diyecekleri erkeklere bu şekilde davranmazlar[iste burda sictin master,nasil hayir desem diye de düsünürler bunlar]. kızın eve gidince ne düşüneceği ise size kalmış.yani kız burda "düşüniyim" dedi diye düşünecek sanmayın.kızın eve gidince sizi düşünmesini sağlamak sizin göreviniz.peki bunu nasıl yapacaksınız?onu da açıklıyoruz [her seyi düsünmüsler yahu fevkalade].

kızlar bu lafı dediğimiz gibi sadece çıkmak istedikleri erkeklere söylerler. ama kız "düşiniyim" dedikten sonra size gelip "ben düşündümde arkadaş olarak kalmamız ikimiz içinde daha iyi olur" diyorsa bunun sebebi sizin kızı düşünürken yanlız bırakmış olmanızdan başka bir şey olamaz [burda biraz celiskiye düsmüs ama o kadar sevdik ki görmezden geliyoruz].öyleyse neymiş?kız bizimle çıkıp çıkmayacağını düşündüğü sırada yanlız bırakmayacakmışız.kızın bu süreyi istediği kadar uzatma hakkı vardır.ama bu süre genellikle 3 gün ile 1 hafta arasında değişir.şimdi gelelim sizin bu süre içerisinde yapmanız gerekenlere... [yeter kestik]

her sey görüldügü gibi süper düsünülmüs,yok yok.lakin tek bi soru takildi aklima:ben niye salak bi kizla cikmak istiyim ki?
  • "-pardon bayan siz salak misiniz? eger muspet ise tavlayasim, akabinde yalayasim var sizi, yirim..."
    "-ayyyy ne ho$, evet salagim ben, tavlayiniz beni, cift vurup tek sayiniz, cok istirham edicem."
    "-reca ederim, buyrun bakin tavladim evime $eyedelim, nefis guzel emicem sizi..."
    "-eki ki ki, ben $imdi gelmiyceeeem, dermi$im, ki ki kikir kikir..."
    "-arabam $u tarafta..."
  • selim: zekan beni büyüledi esra
  • benzerleri gibi cevaplanması gereken bir soru cümlesidir.
    verilebilecek cevaplara bir örnek aşağıdaki gibi olabilir:
    dünyanın en güzel kızı olduğunu söyleyin; gerçekten salaksa inanır.. tavlamanız an meselesidir. yok, salak olan o değil de siz iseniz; o sizi inandırır, dünyanın en güzel kızı olduğuna.. tavlandığınızın resmidir.
  • bır ılıskının her evresını yazıp asmıs,yarmıs, bıtırmıs sıte,

psikolojileri !(bu kadar da bılımselız...)
    bilgi toplama
    tanışma
    yakınlaşma
    mahalleden istihbarat
    çıkma teklifi
    ikna etme
    cafe ortamı
    cafe çıkışı
    kültür sanat
    kumpas kurma!!!
    eylem (action) !!
    eve atma !!!!!!
    aldatma !!!!!!!!!!!!!!
    terkedilme !!!!!!!!!!!!!!!!

bu adamlar mı bos bu kadar ugrasmıslar, yoksa ben bunları okuyorum ben mı daha zırzobum anlamadım aksam aksam ...
  • okuduklarımdan anladığım kadarıyla sanılanın aksine çok profesyonelce hazırlanmış, tam hedef kitlesine hitap eden bir kaynaktır. zira kız tavlamak amacı ile yanıp tutuşan, bununla kalmayıp üstüne bunu yapabilmek için bir de kitap alan, internet sitesi araştıran, yine bununla da yetinmeyip üstelik de "salak" kız arayan bir insanın zeka seviyesi ne kadar yüksek olabilir ki... dolayısıyla verdiği tavsiyeler de gayet yerindedir. yayında ve yapımda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.
  • +ya salak kız nasıl tavlanır abi?
    -salak kızı napacaksın olm. kız dediğin biraz akıllı olacak.
    +esas sen akıllı kızı napacaksın, satranç mı oynayacaksın?
    -aha.. çay suyu kaynadı galiba...bi bakta gel.
  • salak kız yoktur, kızı salak sanan saf erkek vardır.
  • "aşk tek kişilik değildir" dipnotuyla 'hayatın anlamını şappadanak yüzüme vurmuş, çölde soğuk duş etkisi yaratmış site.
  • "kızlara tek bir konuda ihtiyacımız var o da bariz zaten. peki bu salak kızları madem bir tek bu iş için kullanacaz, bu kadar uğraşamaya gerek var mı? bu iş başka türlü yapılamazmı? elbette yapılabilir ama zevkli olmaz. insanoğlu ancak uğraşarak bir şeyi elde ettiğinde onun tadına varır"

işte hayatın özüne kadar inmiş, oradaki soruyu kavramış, cevaplamış bir insandan yorumları dinlediniz. (yalnız keşke o özde kalsaymış geri çıkamasaymış)
    "salak" kızların da o "tek ihtiyaç"tan nasibini aldıkları, hatta bilerek isteyerek canıma minnet diyerek aldıklarını bilmiyor olsa gerektir bunu diyen bir insan evladı. (hayır nemfomanyak değilim) zihniyetine şapka çıkartılması gerekmektedir o insan evladının da.

sitenin girişine "sinirleri zayıf olanlar girmesin" diye disclaimer konmasını önermek istiyorum, fsol da katılacaktır bana.
hesabın var mı? giriş yap