şükela:  tümü | bugün
  • bugün instagram salcano resmi hesabı üzerinden canlı yayında gerçekleşen gördüğüm en saçma, en amatörce çekiliştir. didim, alaçatı, avanos isimli katlanır bisikletler hediye edilecekti. 3 şart istenmişti kazananın hak etmesi için, 1. şart salcano resmi hesabını takip etmek, 2. şart salcano çekiliş gönderisjni beğenmek ve 3. şartları ise bu gönderiyi kendi hesabında hikayende paylaşmış olman gerekiyordu. çekiliş başladı sadece 1. şart yani resmi hesabı takip edip etmemeye baktılar. 2. çekilişte takip etmeyin bir kardeşimize hediye etmek istediler neyse ki uyarı geldi konu ile ilgili, devam ettiler ve 3. bisiklet için yapılan çekilişte kazanan talihlinin takip etmediğini gördüler biraz laf cambazlığı falan bir biraz zaman kazanmacaya çalışıldı aaaa takip etmiş arkadaş o zaman hayırlı olsun denildi. 3 bisiklette de belirtilen diğer iki şarta bakılmadı bile. kazananlara hayırlı olsun fakat salcanonun marka güveni benim için bitmiştir. bir çekilişi bile eline yüzüne bulaştıran bir markale güvenip bisiklet almam aldırmam. (bkz: bilemiyorum altan bilemiyorum)
  • (bkz: rezalet yazamadan başlık açmak isteyen yazar rezaleti)
  • aha hatalı başlık, hemen atlamalıyım. çünkü başka vasfım yok. ajahshhs birisi de ss almış. lan hataya hiç mi tahammülünüz yok?
  • asıl rezalet bisiklete salcano diye sikko bi marka bulmaktır. salcano ne amk? çok mu aramışlar..
  • yeter artık gına geldi sen ve senin gibi tiplerin güya imla hatası yaparak dikkat çekme çabanızdan be.

daha usulüne kuralına uygun bir başlık açamıyorsun, rezalet senin neyine hırt herif!
  • harbiden rezalet yalnız. yazım yanlışı olsa bile net rezalet kimse. bir bisikletçi olarak salcano benim için de bitmiştir. keşbiş olsun.
  • çekiliş yaptık tanıdıklarımıza verdik diyemeyip direkt olarak sonucu paylaşan bisiklet markasının rezaletidir. instagram postlarının da yorumlarını kapatarak bu haksızlığa insanların cevap vermesini engellemeye çalışıyorlar. mesajlara da dönmüyorlar. tebriklerimizi sunuyoruz. bir daha da salcano almam aldırmam önermem. cannondale alırım paraya kıyarım. türk markasına para kazandırmam artık.