şükela:  tümü | bugün
 • üst edit: festivale burdur valiliğinden izin çıkmamış.
  üst edit 2: festival marmaris saklıgöl'e yakın bir yerde yapılacakmış

  bu yıl 29 - 30 haziran - 1 temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak festivaldir. genel ağda diğer festivaller kadar bilgi bulunmayan etkinliktir.

  salda gölü, burdur'un yeşilova ilçesinde, ilçe merkezine 4 km uzaklıkta bulunmaktadır. türkiye'nin maldivleri de denilmektedir.

  festivalde müziğin yanında yarışmalar, yoga pilates ve meditasyon istasyonları, masa oyunları, dans gösterileri, aktiviteler ve özellikle doğa temalı sosyal sorumluluk atölyeleri gerçekleştirilecek.

  biletler kombine + kamp , kombine, günlük bilet olarak satılıyor ve festival vakti yaklaştıkça fiyatlar artıyor.

  biletimizi aldık bakalım umarım güzel geçer. ara sıra çekiliş neyin yapıyorlar sayfasını takip edebilirsiniz.

  genel ağ adresi : http://saldafest.com/
  facebook adresi: http://facebook.com/saldafest/
  instagram adresi: https://www.instagram.com/saldafest/

  1. gün 29 haziran
  yüzyüzeyken konuşuruz
  pera
  sattas
  can bonomo
  selda bağcan

  2. gün 30 haziran
  sena şener
  adamlar
  hey! douglas
  manuş baba
  hayko cepkin

  3. gün 1 temmuz
  teoman
  manga
  son feci bisiklet
  mayday
  yeni türkü
  ezhel

  edit: altta yazılanlara istinaden başlık şu anda görüldüğü gibi açıldı. anladığım kadarıyla bir yazar " (bkz: salda gölünde uyuşturucu festivali)" diye başlık açmış ve o başlığa yazılanlarla buradakiler birleştirilmiş. o başlıkla bir alakam yoktur.
 • doğaya zulümdür işkencedir ve bedeli çok ağır olacaktır. aklı olan bunu yapmaz.
 • çadırımla katılacağım festival olacak. umarım interrail bolu kampı gibi bir rezillikle son bulmaz. bu hususta gözlerim her daim üzerlerinde olacak.
 • bundan 2-3 yıl öncesine kadar kimsenin adını bile duymadığı ancak bizim her yaz tatilinde memlekete gidip, ailecek çamların altında mangal yapıp, sonrasında göle girip serinlediğimiz güzelim salda bakalım kaç yıl içinde canavar insan tarafından yok edilecek.

  tanım: keşke yapılmasa dediğim festival.
 • sözlükten gidecek olan yazar varsa beraber gidelim dediğim festival.

  istanbul'dan araç ile gideceğiz, arka koltuklar komple boş.

  sözlük dışı: allahdiyenallah@outlook.com

  edit: festivalin konumu değiştiğinden mütevellit katılım göstermeyeceğim. ayrıca organizasyonun bok gibi olacağını düşünüyorum.
 • yazık olacak oraya da.
 • - hah, oranın da amına koyun.
 • geçen eylül'de 4 kız gidip geceliği 50tl bungalov bulunca çadır kurmayıp tesiste konakladığımız gölün kenarında yapılacak olan festivaldir. gruplar harika, mekan zaten inanılmaz güzel ama kalabalık ürkütüyor. kafamda deli sorular
 • geçen sene aynı yerde agartha festival diye bir bok sıçmışlardı. kazara o esnada oradaydım.

  (bkz: #70443881)

  devasa bir çekirge sürüsü gibi trend olan her şeyin üstüne çöküp, darmadağın etmeden oradan ayrılmayan bir kültüre sahip olduğumuz için böyle doğal özellikleri bilinen yerlerde büyük organizasyonlar yapılmasına pek sıcak bakamıyorum. salda gölü dediğin yer balçık çamur yüzünden güzel bir görüntüye sahip, rengi dışında benzetildiği maldivler ile hiçbir alakası yok ve hali hazırda zaten aşırı abartılmış durumda. yine de gidilmeye değer denebilecek, eskisinden oldukça uzaklaşmış olsa da nispeten sakin bir ortamı var. ancak geçen yıl yapılan festival gibi "eğlenme" adı altında bütün huzurun amına koyup, ortalığı da devasa bir çöplüğe çevirecekseniz, rica ediyorum yapmayın festival falan. zeytinli'de var, kuşadası'nda var, oralarda takılın.

  hani bir tanıdığınıza emanet bir şey verirsiniz, içinizde "verdim ama kesin ağzına sıçıp öyle geri verecek" gibi bir his olur ya, bu festival de öyle bir his uyandırıyor bende.

  göreceğiz.
 • umarım festivale gidenler orada kimsesiz, hasta, bakılmaya muhtaç bebelere bakan mesut bey'e de yardım götürür.

  bir cana el uzatsanız o festivalden daha büyük haz alacaksınız. bunu unutmayın!

  https://www.instagram.com/yesilovasaldacanlari/