şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tdk'nin çapulcu kelimesinin anlamını değiştirmesinden sonra ortalığı ayağa kaldıran, ama odtü’deki faşistlerin başörtülülere saldırmasından sonra "böyle saldırı mı olur, buna saldırı mı diyorsunuz" diye ahkam kesen, kelimeleri dahi menfaatine göre kullanan insan.

  kendini özgürlük savaşçısı sanan odtü’lü cahil! sözüm sana!

  saldırı kelimesinin sadece fiziki şiddet için kullanılmadığını lütfen bir yerlere not et, not et ki bir daha unutmayasın.
 • aslında cahil değildir, kafası karışmıştır sadece. çünkü bayağıdır "başörtülülere" ve "saldırı" kelimelerini ayrı ayrı göremez olduk, diğer kişilere yapılan saldırılar hiç dile getirilmediğinden anlamını unuttuk ya da... buradan tdk'ya sesleniyorum, saldırmak kelimesini başörtülülere ile birleştirip "başörtülüleresaldırmak" diye yeni bir birleşik fiil türetsinler, ya da buradan herkese sesleniyorum, diğerlerine, diğer kadınlara yapılan saldırıları, dayakları, tacizleri, tecavüzleri görmezden gelmesinler artık, insan yerine konmak için illa başörtü takmak mı gerekiyor? daha geçenlerde bir kadına tekme atan polisi ne çabuk unuttuk mesela?
 • "t a m a m diyen vatandaşa saldıran polisler" başlığında açığan çıkan solcudur.

  bu cahiller, hem hukuksuz eylem düzenler hem de kendilerine müdahale eden kanun adamlarına, "bize saldırdılarrr" diye iftira atarlar.

  ama yemez bu millet. ancak kendinizi kandırırsınız. ümitsiz de değiliz. elbet bir gün siz de aydınlanacaksınız.
 • her polis gördüğünde camış gibi böğüren camışları konu alan başlıktır. polise molotof atıp, çevreye zarar verip, insanların 3 kuruşluk huzurunu kaçıran bu tipler karşılarında 3 tane polis gördüğünde camış gibi böğürür. yeryüzündeki tek amacı adeta polise kin kusmaktır. polis görünce, kırmızı görmüş boğa gibi kendini kaybeder çoğu. polise ihtiyacı olmadığında tabi ki...