şükela:  tümü | bugün
  • yazdığı entryler çok beğeni alsın diye yapmıyorlarsa ben de bir şey bilmiyorum dedirten insanlardır.
  • milletin kolu bacağı koparken bazılarının buna tanıklık etmeyi rahatsızlık olarak görenleri göstermiştir.

millet ölüyor sayın gerizekalı. sen de fotosunu görmekten mi rahatsızlık duyuyorsun?
    ilgili sayfalara girme ve o yalan hayatına devam et madem.

burada gelip baktığın şeyler hakkında ne ağlıyorsun?
  • bunu savunan yazarların kendi ana babasının parçalanmış ceset fotoğraflarını sözlükte görmelerini ve tarihe tanıklık etmesini dilerim. o zaman da bu kadar soğukkanlı olur umarım.

ağır orospu çocukluğudur.
  • ölen ya da yaralanan insanların yaşamlarına, haklarına ve yakınlarına saygı duymayan insanlardır. fazla like alacam, retweet edilecem diye atmayacağı takla olmayan vicdansızlardır aynı zamanda.
  • delirdik tek mantıklı açıklama bu. delirttiler hepimizi fakirliği, açlığı yetmedi, sıra can telaşına geldi. kimseden normal olmasını talep etmeyin her şey rayından çıkmışken.
  • bu görüntülere alışmayın. tvlerin ve internetin en büyük meziyeti bu. sizi alıştırıyorlar. birgün başınıza geldiğinde tepki vermiyorsunuz. videolar görürsünüz mesela adamı bıçaklar manyağın teki, adam kendisinin bıçaklanışını izler tepki vermeden. yatar ölür sonra. işte bu izledikleri psikopat dizilerin, filmlerin, tv programlarının sonucudur. her an uyanık olun. anında tepki verin. tepkisizliğe alışmayın. bu fotografları da paylaşanları kınıyorum. küçük yaştakı çocukların masum gözleri böyle şeyler görmemeli.
  • kurbanların fotosunu paylaşmak yaralayıcıdır. bunu yapan insanlar düşüncesiz, suzgeçsiz insanlardır. savunulacak bişey yok.
    bakmayın diyenlere edit: ulan adam koca foto koymuş şak diye geliyo gözüme.
    edit 2: bu kadar kan gormek istiyosanız açın ogrish'i rotten'i ıraklı suriyeli cesedi izleyin, türk şehidini o haldeyken görmek istemiyorum.
  • paylaşmayın diyenler var, tam tersi, mümkünse herkes elindekini paylaşmalı. zaten yayın yasağı var, bırak cenazelerin yayınlanmasını cenaze törenlerini bile yayınlatmıyorlar korkularından onlara inat bari sosyal medyadan öğrenelim bombayla ölmek ne demekmiş. ayrıca #59193598
  • siz görmüyorsunuz diye siz görmek istemiyorsunuz diye yok değildir. siz sanıyorsunuz ki hep tanımadığınız insanlar ölecek kimin olduğunu bilmediğiniz bir kol parçasını görmekten rahatsız oluyorken kopmuş kolundan tanıdığınız bi yakınınız veya sizi kopmuş bir uzvunuzdan tanıyan yakınlarınız olacak. yakındır bunlar
  • pkk sempetizanıdır.