• açtığı dandik whatsapp grubuna (katılmadım, dandik olduğu konusunda şüphem yok yine de) adam toplayacağım diye sözlük'ün ırzına geçen, eskiden sil-yaz yaptığı başlıklar yüzünden bir günde uçacakken sözlük'ün şimdiki haline dua etmesi gereken, kendi üç-beş entry'si varken milletten "çok çok özenli" entry'ler bekleyen gereksiz bir yazar. yeter artık, sil-yaz yapmayı bırak.

dandik grup şu:

(bkz: es whatsapp grubu)
  • benim kumandanım olup, kendisi karizmatik sesli ve yakışıklı bir adamdır. bizim için güzel dostluk ortamları kurmaya çalışır. güzel insandır. ciddiye almaması gereken insanları ciddiye almaz. ciddiye aldıklarını da ben askeri operasyonla düşman çadırına girip arkadan indiririm.
  • dandik es whatsapp grubu'nun yöneticisi olan yazar. işini aşırı ciddiye aldığını söyleyebilirim. mal mıdır nedir bu yahu? :f
  • ekşi duyuru başlığını sürekli kendi whatsapp grubu reklamı ile meşgul eden boş biri.

çözüm:

(bkz: engelle)
  • oluşturduğu whatsapp grupları ile güzel insanları bir araya getiren sevilen yazar.
  • badilerin kralı, 15 temmuz şehitler admini.
  • ciddiye aldığı grupları sayesinde insanlara mekan ve ortam sağlayan über insan, badi.

izmit müdavimi. her geldiğinde mutlaka haber verir.
  • benim selvi boylu esmer arkadşım. güzel dostum sporcu kankam. uyku düzenini de bir tuttursaydı iyiydi.
  • değerli, oldukça kafa dengi ve lider ruhlu, güzel insan; ağabeylerin kralı. :)
  • kişisel diyet programları hazırlamakta, yönettiği salonlarda ücretsiz ilgilenmekte efendim.
hesabın var mı? giriş yap