• arada sırada yazar, çok yazmaz. zaten hayatımıza ekşiteker ile beraber girdi.
    çok sevdiği honda cbr 600f'ini sattığında onun kadar ben de üzülmüştüm. çok güzel bir motosikletti çünkü.
    ama işleri toparlayınca yine alacaktır.
    kral adamdır, arar sorar, içtenlikle mertçe söyler gördüğünü, düşündüğünü...
    bugün doğum günü kendisinin kutlu mutlu olsun.

öperim.
  • on barnağında on marifet, ümüt vaad eden alt yapı oyuncusu.

feleğin çemberinden geçmiş, her boktan 100er gram tatmış bir pir-i fani... arada patavatsız, bazen haşarı ama harbi delikanlı...

sevdiğim bir kardeşimdir vesselam...
  • karadeniz asıllı ispanyol forvet. iki teker camiasının aranılan oyuncusu.
  • muhabbetine doyum olmayan, ne idüğü belirsiz güzel insan. trafikde yılan gibidir kendisi, tarikat şeyhi sakallarıyla çok kız müridenin canını yakmıştır.
  • has karadeniz çocuğu. sözlükteki motor camiasına adını altın harflerle yazdıracaktır. motor derken motosikletten bahsediyoruz tabii.
  • kime hizmet ediyor ve dünyaya gönderiliş sebebi nedir bir türlü anlayamadığım yazar. geleceğin ümüd veren hizmetkarlarından. işid'e hizmet ediyor olabilir, dikkat etmekte fayda var.
  • müzmin öğrenci.
    okulunu bitirdiğinde ona hediye bmw s 1000 rr hp4 almayı düşünüyoruz arkadaşları olarak.
  • sözlükte nadir edindiğim badilerimden. warface in bir boka yaradığına inanmamı sağladı onunla tanışmamıza vesile olduğu için.

bu arada oyunda bot olan ben değilim odur. bana yetişsin diye mause u bırakıp mause pad den oynuyorum.**
  • bugün okulun bahçesinde otururken "ekşide sen kimsin ben niye bilmiyom" vari sorularıyla beni benden almıştır ki kendimi bu entryi yazmaya mecbur hissetmişimdir. mütemadiyen bilgi alışverişi * içinde olduğum iyi bir adamdır. sözlerime bir maniyle son vermek istiyorum : daha yazacaktım kalemim bitti. devamını hatırlayamadım.
hesabın var mı? giriş yap