• belediyenizin burada yer aldığını görüp rahatlamayın.
    kesinlikle yeterli değil. çoğu göstermelik işler. hatta bu listenin olumsuz etki yaratacağını düşünüyorum. sizin sokağınızdaki kedilerin, köpeklerin haberleşip iki, üç besleme noktasında sıraya girmesini beklemeyin.
    şu durumda kapınızın önüne, gece kimsenin olmadığı saatlerde sokaklara mama bırakmanın kimseye zararı olmaz, hayat kurtarırsınız.
  • ben 3 gündür bunun derdindeydim.
    kuşları besliyorduk. yarın tam mama dağıtmaya karar vermiştim burayı okuyunca da çok mutlu oldum.
  • eskişehir’in ilçesi çifteler belediyesi.
  • eskişehir büyükşehir belediyesi
    https://twitter.com/…rbb/status/1241720325345329159
  • sinop belediyesi (gerçi sinop belediyesi salgın dışında da bu konuda örnek bir kurumdur.)
  • izmir'de foça belediyesinin de aralarında olduğu belediyelerdir. uykularım kaçıyordu bu sebepten. teşekkürler
  • listede olmayan belediyelerin instagram hesaplarına yazıp gündeme getirmelerini sağlayalım, bari reklam için ilin imajı için falan yapsınlar, hayvanlar doysun da ...
  • yapmayan belediyeleri tek tek yazmak lazım buraya .. hatta iletişime geçip yapmalarini talep etmek lazim, her yerde artmasını diliyorum bu hareketin.
  • yapanlara şaşırmak yerine yapmayanlara şaşırabileceğimiz bir seviyede yaşamak dileğiyle...

günlerdir hayvanlar aç, umarım unutulmazlar...
  • virüs nedeni ile sokakta beslenme zorluğu çeken sokak hayvanlarına bir önlem de bursa nilüfer belediyesinden bekliyoruz, şu ana dek maalesef bir şey yapılmadı, gözden kaçmış olabilir, unutulmuş olabilir artık her ne ise, ama sokakta hayvanlar aç yetişemiyoruz tek başımıza, lütfen bu konunun üzerinde durulsun.
hesabın var mı? giriş yap