şükela:  tümü | bugün
 • dokuz eylül üniversitesi tıp fakültesi pediatrik nefroloji bölümünde profesör olarak görev yapmaktadır.
  aşmış insandır.
  hocamdı bir zamanlar.
  ne güzel günlerdi lan.
 • pediatri anabillim dalının ve fakültemizin tahminimce en sevilen, saygı duyulan ve alkış alan hocasıdır. genelde yüksek duygudurumuyla hafif manik bir izlenim de bırakır insanda. kendisi nefrologtur ama genel pediatri konusunda bilgisi aşkındır. vaka toplantılarında en sevdiği şey "dr. house" gibi davranarak soru sormak ve en az üç- beş tane sendrom ön tanısı ortaya atmaktır.
  küfürbazdır ve iyi geyik yapar. sözlerinin içeriği karşısındaki aşağılar ama güldürür, hiçbir öğrenci de söylediklerine alınmaz, bozulmaz.
  yıllar geçince fakülteden hatırlayacağım nadir hocalardandır, saygılar buradan kendisine...
 • öğrencilerini ti'ye almayı çok seven pediatrik nefrolog. soru sorduğunda çok doğru cevap geldiğinde "bu soru gerizekalılar için bile kolay bir soruydu" der, cevap gelmediğinde ise "ha ha ha gerizekalılar" diye takılır. asansörde karşılaştığı bir öğrenciye "nefesini tutar mısın, seninle aynı havayı solumak istemiyorum" demişliği vardır. dersleri oldukça eğlenceli geçer, öğrencilerini erkenden rasyonel düşünceye sevk eder.

  gün gelir de bunu görürsünüz umarım hocam, sizden öğrendiklerimi hiç unutmayacağım.
 • dokuz eylül pediatrik nefroloji bölümünde profersorluk unvanıyla işini yapmakta olan hoca. 1 saatte baskalarinin onlarca saatte aktaramadigi bilgiyi dusundurerek ulasmani sağlayan nevi şahsına münhasır kişilik.
 • mazoşist misiniz oğlum siz?

  yukarıda yazılanlardan anladığım kadarıyla; öğrencisini açık ve net bir şekilde aşağılayan biriyse eğer bu hoca, nasıl olur da en sevilen, saygı duyulan ve alkış alan hoca olur?

  bir profesör.
 • pediyatrik megaloman nefrolog taklidi yapan çok tatlı bir insan.
  dokuz eylül'de sivri dili ve ileri hekimlik becerisi nedeniyle pek sevilmez ama bence abdullah kumral gibi soytarıları cebinden çıkarabilecek bir hocadır.
 • kendisi bundan 20 sene evvel beni hayatta tutan kişidir. kendisine ne denli teşekkür etsem azdır. şayet buraları okuyorsa da umarım ki o sımsıcak gülümsemesi hiçbir zaman yüzünden eksik olmaz.
 • fakültedeki görüşleri önemsenecek nadir hocalardandır.kendisi gibi zeki veya dikkat çekici birini farkedince sarkastik uslubuyla takılır.