şükela:  tümü | bugün
  • ak partili pendik beldiye başkanı. kişisel web sitesi
  • kadir gecesi kuzenlerle gittiğimiz çay bahçesine muhabbet ederken üniversiteyi yeni kazanmış kuzenlerden biri:

-belediye başkanı şuraya gelsede burs istesem dedi

adam 5 dakika içinde yanındakilerle birlikte geldi oturanların yanına tek tek giderek selamladı ve 2-3 masayı birleştirip oturdu. biz suspus olduk bir anda ne oluyor diye sonra o lafı söyleyen kuzenime dönerek

-bir tane başkan seni kesmez bundan öncekide (şu an milletvekili) gelsin sağlam bir bursu kaparsın dedim

10 dakika sonra bütün masalar ayaklandı; bende kalkın lan kalkın dedim bizimkilere. önceki belediye başkanıda (erol kaya) geldi oturduğumuz mekana. iyice bir tırsma geldi bize ama şakayla karışık kadir gecesi hürmetine dua ediyoruz

-yarabbi çok değil 5 trilyon bana yeter diye dua etmeye başladı bizim masa

sonra liseye yeni geçecek en küçüğümüzü gazladık git başkanların yanına ellerini öp 100-200 ne verirlerse sabaha kadar gezip seni play station'a götürürüz, yemek yeriz, yarın orucu tutmayıp o parayı yeriz dedik. çocuk o gazla gitti:

- kadir başkanım erol gecenizi kutlarım dedi

başkanda anlamadı heralde sağol dedi

hayatımda o kadar güldüğümü hatırlamıyorum bizi toparladılar geldiğimiz arabaya attılar gönderdiler.
  • yaşadığım ilçenin belediye başkanıdır kendisi. tıp doktorudur bildiğim kadarıyla. ismini sol framede gördüğümde dahi birkaç saniye düşündüm kimdi diye. zaten kendisi doktor kenan şahin olduğu için değil akparti'nin adayı ve erol kaya'nın halefi olduğu için seçilmiştir. 15 yıldır süre gelen bir belediyecilik anlayışını devr alıp edvam ettiren bir insan olduğu için iyi başkan mıdır yoksa kötü mü hiç bir fikrim yok kendisi hakkında. selefi erol kaya (iyi veya kötü) bir stardı. kenan şahin ise bir görev oyuncusu tadında götürüyor işleri.
  • dertli bir adam.

siyaset tarafında bir süleyman demirel değil tabi ki. ama gördüğümüz kadarı ile bir şeyler yapma gayreti içerisinde olan insan. öyle sanıyorum ki belediye de sağlam oluşturulamamış bir ekip var. bu da işlerin ağır ilerlemesine neden oluyor.

özünde iyi bir insan.
  • bu adamın icraatları, siyasî hayatını filan bilmiyorum ama ne zaman görsem insanın içini yumuşatan bir bakış atıyor. buyrun bakın lütfen
  • karakterinden bahsetmeye gerek var mı bilmiyorum ama; aydos ormanını imara açan ve yüzlerce ağacın kütür kütür kesilmesini onaylayan belediye başkanı olarak tarihe not düşülecektir. belediyede dönen işleri zaten sağır sultan bile biliyordu. ama bu ağaç katliamından sonra artık konuşulacak bir şey yok.

aydos ormanını imara açarak kendi sonunu getirmiş akp'li belediye başkanıdır. en muhafazakar sitelerden bile ciddi tepki topluyor. yaptım oldu kafasında olan vasıfsız bir adam. yazıklar olsun!