şükela:  tümü | bugün
  • psikolojik açıdan problemli bir babanın çocuklarına türlü türlü saçma ve sapkın şakalar yaparak youtuberlığa soyunduğu youtube kanalının adı.
  • insanda hiç utanma olmazmı abi
  • (bkz: noluyor)
  • illuminattinin gelecekte dayatacağı dünya modelinin örneklerini sergilediği kanal.
  • buralar değerlenir (bkz: rezerve)

--- spoiler ---

hasta bir babanın iki çocuğu ile çektiği videoları içeren kanal

--- spoiler ---
  • 2 milyon abonesi olan ve bir videosu en az 7 milyon izlenmiş kanal.
    anlamıyorum.
    neden?
  • göründüğü kadar saf olmayan bir ebeveynin kanalı. adam youtube algoritmasını çözmüş, sussun diye eline telefon verilen çocuklar youtubeda en fazla 3 video sonra bu adamın videolarına denk geliyor. beyinler muşmulaya dönüyor.

(bkz: cocugun eline oyuncak yerine telefon veren ebeveyn)
  • 3 yaşında kızım var açtım bunu izlettim, hareket şu bu ne baba ya çok kötü izlemem ben dedi ve kapattı. böyle video mu çekilir çeken kameraya yapılan büyük saygısızlıktır.
  • çocuklara hitap ediyordur, minicik yavrularımız seviyordur falan orasını bilemem fakat ne zaman bu kanala denk gelsem içimden geçen, ta**aklarımı pembe oje ile boyayıp, g*tüme oklava sokup, kan kaybından ölmeyi beklemek oluyor. hayır eğilimim falan da yok ama bunları izlerken hayatıma son verecek daha iyi bir yol aklıma gelmiyor.

salih reis sanırım youtube'u çözmüş ve paranın *mına koymuş. söylenene göre youtube'dan kazandıklarıyla villa almış elaman. kendisini tebrik ediyorum ne deyim. bir de salih abimizin reis lakabı alması da ayrı hoş olmuş.

salih reis kanalın çocuklara hitap ettiği ve bu başlığa'da ufak kardeşlerimizin uğrama ihtimalinden dolayı sana olan sevgilerimi buraya yazamıyorum. başarılar