şükela:  tümü | bugün soru sor
 • izmir'in merkezi olarak kabul edilebilecek konak meydanına 144 kilometre uzakta bulunan kiraz ilçesinin çiçeği burnunda belediye başkanı. henüz 30 yaşında izmir'in 3 bayan belediye başkanından biri.

  "oooo kiraz chp'den mhp'ye geçmiş." diye laf atmadan önce arka planına bakalım olayın. 30 yıl boyunca kiraz ilçesinde aktif siyasette bulunmuş ve 2009 civarlarında akp'nin ilçe başkanlığını yürütmüş olan durmuş özçınar, 2013 haziran ayında belediye başkanlığına adaylığını koyacağını açıklar. seçimlerde mhp ile anlaşır... ancak kalp hastasıdır, adaylıktan çekilmek zorunda kalır. aralıkta vefat etmeden önce vasiyeti kızının belediye başkanlığına adaylığını koymasıdır. şengül babasının vasiyetini yerine getirerek mhp'den adaylığını koyar. 30 mart 2014 yerel seçimleri'ni ise kazanır. hem de geçerli oyların %42,27'sini alarak en yakın rakibi akp'ye %13.13 fark atarak.

  kendisi için yapılan bir haber seçim sonrası;
  http://gundem.bugun.com.tr/…ne-geldi-haberi/1040566

  facebook'ta da vardı ancak şimdi grubu açamadım.
  olayın arka planı ve kiraz halkının gösterdiği vefa insanı duygulandırıyor. kendi adıma başarılar diliyorum.
 • seçilmek için mhp yi maşa olarak kullanan belediye başkanıdır. istediğini elde edince dönmüştür.
 • mhp'lilerin üzerinde ne kadar emeği varsa haram etmesi gereken belediye başkanı'dır.

  mhp'den ayrılmak istiyorsan en fazla bağımsız olursun. o partiden nefret edenlerden oy aldın, ne diye geçiyorsun o partiye.
 • akp'li olduğuna göre pek umursamaz ama ben yine de söyleyeyim, seçmenlerinden oy isteyip akp'ye geçmesi şerefsizliktir.
 • kiraz'ın yüz karasıdır.satılmıştır.
 • ınstagram’daki barınak meleği hesabından gördüm kendisini. birkaç kelam bırakmak istedim buraya. çünkü kendisi fotoğraflarını yoruma kapatıyor, insanları engelliyor vs. burdan okursunuz umarım.

  “siz varsanız biz de varız” gibi söylemler eylemleriniz ile uyuşmadığında çok sakil duruyor. madem böyle düşünüyorsunuz, bir sene önce söz verdiğiniz yolu neden yapmadınız? inşallah şu yerel seçimde gidersiniz de yerinize gerçekten halka hizmet edecek biri gelir.