şükela:  tümü | bugün
  • avukat orhan erol muezzinoglu’nun iddialarina gore twitterda sureyya olcayto ve atavrattroll hesaplarini yoneten kisi. @orherol twitter hesabindan savciliga sikayette bulunduktan sonra ilgili kanit ve belgeleri paylasacagini soyluyor. iddialara gore salim camurdan ailesiyle koy okullarina yardim adi altinda bir suru kisiyi dolandirmis, o paralarla kardesini miami’de okula gondermis.
  • yeni gündem.
  • twitterda ruling adlı hesabın sahibi olduğu düşünülmektedir.
  • büyük dolandırıcı çıktı, yeni nesil dolandırıcılara ilham verdi. yüksek takipçi kitlesi olan bir hesabı satın alıyorsunuz. ardından iki üç komik video iki üç yardım şeysi. ardından başlıyorsunuz ince ince cebe atmaya yok burs arıyoruz yok köye yardım. misss.

vallahi düşünüyorum adam öyle böyle tokatlamamış binler havada uçuyor. bizde 15 bin borcu kapatacağız diye hamallık yapıyoruz
  • sanırım ukrayna yada rusya da yaşıyor. paranın nereye gittiği belli oldu
  • milleti bir güzel silkelediği iddia edilen. :)

ruling ise ben de onları dava edecem diyor ama ortadaki görsellere bakınca pek de doğru konuşmadığı gözüküyor.

benim anlamadığım millette de ne kafa var. ben yüzünü görmediğim, durumu bilmediğim adama para göndermem bir kere. bir tanesi çıkar hayra vesile oluyorum diye yanaşır bir güzel silkeler gider işte öyle.
  • bir (bkz: kovayogurt) olayıdır. işin gerçekliğini araştırmakta her zaman fayda var.
  • sozde rulinq in sureyya olcayto diye koydugu ama kendi olma ihtimali de olabilecek profil:

https://vk.com/…155799233_273556478/photos155799233

cumlenin absurdlugu mu yoksa olayin absurdlugu mu bilemedim.
  • çok enteresan olaylar dönüyor. sureyya adlı kişi rulling'i referans mı gösteriyoru benim diye de bunca yardımı topladı acaba? ayrıca ruling sureyya'yı ifşalayacağım dedi. hedef şaşırtıp bambaşka bir şey mi çıkacak altından. umarım yapmıştır ve yediği linci haketmiştir. eğer bunları yapmadıysa aklanması, kendini temize çıkarması çok daha zor bu ülkede.

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
  • adana ato anadolu lisesi mezunu.
    kardeşimin ortaokul-lise sınıf arkadaşı.