şükela:  tümü | bugün
  • klişe olacak fakat gerçekten adına başlık açılmaması ile şaşırtmıştır beni.

kendisi radyo spor programcılarındandır ve ülkede anadolu'daki futbol takımlarına en hakim kişidir.

üzerine tanımam desem abartmış olmam.

kendi tarzını yaratmış programcıdır. ses tonu da aynı skeçlere konu olan futbol yorumcuları gibidir.

severek dinliyoruz
  • bizim manavın bile diksiyonu bu arkadaştan çok daha düzgün.
    programına tahammül edemiyorum.

radyo spor'da program yapmak bu kadar kolay olmamalı.
  • en varoş mahalleye gidin oranın kahvehanesine girin ve çay ocağını işleten dayı ile konuşun. işte o dayı bile bu adamdan daha düzgün konuşur. programı başlayınca anında kanalı kapatıyorum.
  • twitter'da yazmış olduğu transfer haberleriyle fenomen olan yeni dönemin başarılı genç gazetecilerden biri. radyospor'da yıldızı parlamış, terim ve güneş dışında bağlamadığı adam kalmamıştır. transfer haberleri yüksek oranda tutar. adana demirsporlu olduğunu hiçbir zaman saklamaz.
  • şu sıralarda ajansspor ve diğer spor sitelerinde haberlerini çok gördüğüm radyospor programcısı. farklı üslubu ve geniş bağlantıları ile bu camiada yer edebilir gibi. takip ediyoruz, görelim bakalım ne olacak.
  • radyospor'da yaptığı programda gazete haberlerini okuyan kişi. ben herhangi bir radyo da bu kadar kötü konuşan bir programcıya rastlamadım. arkadaş yabancı isimleri telaffuz edemiyor bu noktada herhangi bir eleştirim yok ancak gazeteden okuduğu haberlerde cümleyi bir türlü doğru okuyamıyor kendisi konuşacağız zaman sürekli anlatım bozukluğu yapıyor, radyonun birden ikincisi yok mu kimse uyar bilmiyor mu dikkatli ol diye?
  • işinde çok başarılı gelecek vadeden bir genç arkadaşımız. transfer, takımlar anadolu takımları birçok konuda çok bilgili .
  • anadolu takımları gibi spesifik bir konuya hakim olması kendisi için önemli bir avantaj. lakin yayına çıkan bir insanın türkçe diksiyonu bu kadar mı kötü olur. konu ne kadar ilginç olursa olsun 10 dakikadan fazla dinlemek mümkün değil.

(bkz: diksiyon dersi)