şükela:  tümü | bugün
  • salim şen hukuk bürosu web sitesinde aşakıdaki gibi takdim edilen avukat.

1962 yılında ankara’ da doğan av.salim şen 1983 yılında kara harp okulundan 1992 yılında istanbul üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olmuştur. çeşitli askeri mahkeme ve savcılıklarda askeri hakim ve savcı olarak görev yaptıktan sonra emekliye ayrılıp, 2005 yılından itibaren çeşitli kişi, kurum, kuruluş ve şirketlere hukuk müşavirliği ve dava avukatlığı yapmaya başlayan av.salim şen büromuzun kurucusudur.
  • şu anda tarafsız bölge'de, mehmet metiner'i olağanüstü bir şekilde köşeye sıkıştırmaktadır. aklına ve hazır cevaplığına hayran bıraktı.
  • çok sabırlı bir adammış.
  • bu gece kendisine sabrı ve hukuk bilgisi ile hayran bırakmış olan kişidir.
    kendisinin yerinde olsa küfrü basmıştım.
  • bu gece tam puan almış, başarılı avukat.
  • beyaz tv'de , 17 aralık ve balyoz'u tartışırken " balyoz davasında yargılananlar masumiyetleri ortaya çıkana kadar savcılığa teslim oldu ve yargı sürecinden korkmadılar.hem de biz bir şebeke tarafından sahte belgelerle bu davanın açıldığından emindik. akp o zaman buna ses çıkarmadı. şimdi tayyip neden 17 aralık savcıları ortaya çıkınca yargıdan kaçtı ve darbe diye adlandırdı?" gibi tarihin en anlamlı ayarını vermiştir türk politikasına. hukuk ve rasyonalitede önde giden ve nagehan alçı'nın demagojileri karsısında dimdik bir duruş sergileyen saygı uyandıran bir hukukçudur.
  • su anda cnn de akp milletvekili cahit ozkan'a aklimdaki sorulari soran ve tabiki cevap alamayan kisi . bosver kanka ugrasma sende bosver.
  • cnn türk'te şu anda. çok güzel konuşuyor. daha evvel kendisini dinlememiş olmayı ayıp sayıyorum.
  • bu geceki konuşmasında çok iyi bir tespitte bulunmuştur.

15 temmuz darbe teşebbüsü ile ilgili yürütülen soruşturmalarda darbeciler için hukuken suç tarihinin 15 temmuz 2016 olarak ele alınabileceğini ancak genel anlamda fetö soruşturmalarında özetle kamu görevlileri ya da diğer vatandaşlar soruşturulurken örgüt üyeliklerinde 17-25 aralık tarihinin geçerli olamayacağını, toplumun genel ekseninin suçu daha sonra öğrenmesinin hukukta geçerliliğinin olmadığını dile getirmiş ve çok büyük mağduriyetler yaratıldığını ifade etmiştir.
  • 15 temmuz darbe girişimini engellemesine rağmen tutuklanan iki tuğgeneral in savunmasını üstlenen avukat. işi zor. umarım başarılı olur.