• migros'un yeni çıkardığı iphone applicationu olan mağazamda bulunan iphone'u salladıkça çeşitli hediyeler kazandığınız yeni bir kampanya çeşidi, adamlar gerçekten değişik bir şekilde yapmışlar.

ağacı sallayarak bir kiloluk dondurmaya %20 indirim kazanmamı sağladı, ayrıca her katılana direkt türk kahvesi de hediyesi de var.

mağaza içinde kullanım için gayet başarılı bir uygulama ve başarılı bir kampanya olmuş. ileride belki bulunduğumuz reyonu tespit edip ona göre birşeyler sallamamıza olanak sağlayabilir.
  • n11 mobil uygulamasında da bulunan promosyon şeysi
  • turkcell'in yeni çıkardığı uygulama. telefonunuzu salladıkça çeşitli hediyeler kazanabiliyorsunuz.
  • gün itibariyle bana ve pek çok arkadaşıma bir aylık 10 gb internet hediye etmiş turkcell hesabım oyunu. diğer hediye seçenekleri şu linkten görülebilir. haftada bir kere sallayıp kazanabiliyormuşuz.
  • bugün 10 gb kazandığım turkcell uygulamasıdır.

neye göre veriliyor bilmiyorum, şansınız bol olsun!
  • ben de 10 gb kazanmışım bir aylığına.

tanım :pek alışkın olmadığından ötürü kullanıcısını oldukça şaşırtan turkcell hediyesi.
  • salladım ve 10 bin dakika kazandım. ama sadece turkcellilerle. yetmez ama evet.
  • her seferinde turkcell içi geçerli haftalık 1000 dk kazandığım uygulama.
    (bkz: bu da mı gol değil)

bu arada şu an turkcell hesabım uygulamasına giriş yapılamıyor.
    hafta başından ötürü herkes sallayınca turkcell sunucularında deprem etkisi yapmış olmalı.
    yavaş yavaş sallayın gençler.
  • 1 ocak 2017'de bitmiş.

herkesin turkcell hesabım uygulamasını kullanmasını başarılı bir şekilde sağlayan kampanya.
  • tekrardan başlayan servis.
hesabın var mı? giriş yap