• aylık her yöne 3000 dk konuşma paketim varken; günlük her yöne 100 dk hediye vererek alenen tassak geçen über kampanya.
    algoritmanıza sokayım!
  • interneti cok kullanan biriysenin haftalik dk, cok konusan biriyseniz de internet hediye veren uygulama. yani faturaniza gore en az ihtiyaciniz olan seyi hediye ediyolar. bankalarin,telefon operatorlerinin uc kagidi biter mi
  • bugün yaptığım çekilişle bana 1 hafta boyunca süper lig goller cepte paketi vermiş olan süper uygulama. süper lig’teki tüm golleri ücretsiz olarak anlık izleyebilecekmişim.

aylardan haziran ve liglerin tatil olması haricinde sorun göremiyorum.
  • fizy. bip. dergilik'ten bilmem ne. 100 milyon sms.

nabayım bunları götüme mi soxam.
  • bipinize koyayım. net.
    tamam, yazmışsınız algoritmayı kime ne lazım değilse onu veriyorsunuz.
    eğer burada hakikaten bir promosyon yapmak istiyorsanız, kategorik olarak müşteriye ne istediğini sorun, sonra onun içinden çekiliş yaptırıp 100 dakika, 500 mb neyse ateşlersiniz. ya da boş çıktı dersiniz. habire boş çıktı deyin, sizin açınızdan sonuç değişmesin ama bari dalga geçmeyin. böyle resmen dalga geçiliyor.
    tekrar etmekte yarar var.
    bipinize koyayım.
  • hürriyet paketiymiş. hürriyet paketi ne ya? internet vericeksin bana. cigabayt. wifi açmak zorunda değilim ben.
  • turkcell kadar cimri bir operatör görmedim. sadaka gibi hediye veriyorlar. yok bir günlük youtube, instagram yok biple bedava mesajlaşma. telefonu sallarken harcadığım efora değmiyor.
  • genel olarak elinizde en çok ney bulunuyorsa ondan hediye eden özellik.

misal elinizde 950 dk, 980 sms, 1 gb internet olsun. kesinlikle ya sms verir ya dakika.

20 gb internet olsun, %90 internet verir.
  • parayla verilen şey ne zamandan beri hediye oluyor onu anlamadım.

tanım:turkcell'in saçma sapan uygulaması.

görsel
  • kendisi sayesinde para verip internet paketimi kullanamadığım turkcell dijital operatör şeysi.
hesabın var mı? giriş yap