şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: acil şifalar)
  • ne zamandır yazacağım unutuyorum, sadece sözlük üzerinden tanıdığı birisine, yani bana, samimi yardımlarını esirgememiş özel ve müthiş insan. ek olarak savaştan kaçan 3500 kişiye yiyecek, giyecek sağlamak için çırpınıyor. bu devirde böyle şövalye ruhlu insanlar gerçekten nadiren bulunuyor.
  • pazartesi günü kalp ameliyatı olacak olan 11 aylık kızı elif için a rh pozitif (+) 4 ünite kan arayan baba. kanların bugün verilmesi gerektiği söylendiği için durum biraz acil.
    kan vermek isteyenler bağcılar medipol mega üniversitesi hastanesine (e-5 üstü, milliyet karşısı) saat 17:00'a kadar gelebilir.

gereksinimler:
    1) son 1 sene içerisinde ameliyat olmayan (bayanlar için sezeryan dahil).
    2) son 3 gün içerisinde antibiyotik kullanmayan.
    3) 10 yaşından sonra sarılığa (hepatit b) yakalanmamış olan.
    4) taşıyıcı hastalık barındırmayan.

tüm ulaşım ihtiyaçları sağlanır, sizin sadece istanbul'da yaşamanız ve taksiye binip bağcılar medipol mega hastanesine gelmeniz yeterli.
  • aranılandan daha fazla kan bulmasını diledigim baba.

şimdiden geçmiş olsun
  • kızı elif, bu sabah 08.00 itibariyle ameliyata alınmış. şu an hastanedeler. az önce görüştük telefonda, ameliyatın 6-7 saat sürebileceğini söylemiş doktorlar. sesi iyi geliyordu. güzel bir haber bekliyoruz kendisinden.

şifa dileklerimiz seninle dostum.
  • umarım hayırlı haberlerle döner akşam bizlere.
  • kalbi güzel bir adam. yavrusuna da acil şifalar diliyorum. güzel haberler alacağız inşallah.
  • adaşım ve kandaşım olan kızı varmış.
    tanımıyordum, badilerim sayesinde bugün gördüm kan ihtiyacını, sözlükten güzel ablalar ve abileri koşmuş yardıma, sözlük böyle olduğu zaman inanılmaz tatlı oluyor.

biliyorum ki elif olmak demek güçlü olmak demek. minik elif de bu ameliyattan güçlü ve sağlıklı bir şekilde çıkacak.

acil şifalar diliyorum, çok ama çok geçmiş olsun.
  • allah'tan sabır ve şifa diliyorum.
    umarım tez zamanda sağlığına kavuşur yavrucak.