şükela:  tümü | bugün
 • istanbul kültür sanat vakfının 16 ocak'ta açılacak yeni etkinlik merkezi. oturma düzeni ile 200, ayakta ise 600 kişilik seyirci kapasitesi bulunan konser salonu şişhane'deki deniz palas'ın giriş ve birinci katlarında bulunuyor.

  web sitesi
 • 16 ocak 2010 saat 22:00'de the bad plus konseri ile açılışı yapılan, iksv'nin yeni binasında** bulunan babylonumsu yepyeni bir mekan.
  konser sonrasında the bad plus tshirt'lerini sattılar, şaşırdık.
  güzel güzel konserler izleriz umarım.. hayırlı uğurlu olsun.
 • programına aldığı etkinliklerle gönülleri fetheden ancak fiziksel koşullarını düzeltmesi yerinde olacak istanbul'un yeni sanat mekanı. 6 nisan 2010 charlie haden konserinde 100 lirayi aşkın bilet bedelini verip fiziksel koşullardan etkilenmeksizin müziğin tadına varmayı umut eden bir avuç insana çin işkencesi yaşatması hoş olmamıştır. birbirine çok yakın, oldukçe sıkışık bir oturma düzeninde yerleştirilmiş sırta batan rahatsız plastik iskemleler, yetersiz havalandırma, ses düzeninden gelen çok yüksek geri plan hışırtısı, bas amfisindeki bir türlü giderilemeyen sorunlardan şikayet etmeyi, duvardaki neon süslemelerle* bertaraf etmenin, quartet west'in müziğine rağmen imkanı kalmamıştır. en olumlu yanı babylon'daki en ulvi konserde bile konser boyunca yükses sesle sohbet etmeyi adet edinmiş kitlenin henüz burayı tercih etmiyor olmasıdır; muhtemelen içerde bar düzenin olmaması bunu sağlıyor, ancak konserin başlaması beklenirken insanların rahat etmesini sağlayacak bir düzen, konser salonu dışında yine de oluşturulabilir. salon, bu haliyle, çok para harcanmış, ancak uluslararası benzerlerinden* eksiklikleriyle ayrışan bir mekan izlenimi bırakıyor. umarım en kısa zamanda şahane olur.
 • http://www.saloniksv.com/

  ekimde the notwist ve lali puna'yi getiriyorlar.

  yeni babylon mu olacaklar diye dusunmuyor degilim.
 • efendim midlake'i getiriyorlarmış bu sene kasım ayında. konser tarihi 22 kasım pazartesi görünüyor midlake'in sitesinde. tam vizelerimin başladığı güne denk gelmesi bir yana pazartesi konser mi olurmuş ey salon iksv! neyse liars konseri kaçmaz. evet ekim'de liars konseri de var.
 • 15 ekim cumartesi ez3kiel ve 26-27 ekim tarihinde marcus miller'ı misafir edecek olan mekan. dekorasyonu değişmiş ve eli yüzü düzgün bir mekan haline gelmiş.
 • 25 eylül'de medeski martin & wood ile sezonu açacak, daha sonrasında ise lali puna, the notwist, ez3kiel, jimi tenor & tony allen, liars, marcus miller ve midlake konserlerine ev sahipliği yapacak şahane mekan. yenilenen dekorasyonu ve altyapısı ile daha fazla eğlence, daha fazla müzik.
 • bu akşam sezonu açıyor! duyduk ki salon açılıyor!
 • deliler gibi açılmıştır, medeski martin and wood ile. bu akşam tekrar var, dünkü konseri kaçıranlar bugün yakalasın (zira bi daha ne zaman gelirler bilinmez...)
 • konsept ve tarz insanları'nın yeni kaçış mekanı.