şükela:  tümü | bugün
  • turgut aydın'ın yeni fast food restoran zinciri.
  • istanbul küçükyalı-altıntepe'de yeni bir şube açmış olan burgerci.
    cidden beklentinin üstünde bir kalitesi var. konsepti ve burgerlerinin tadı oldukça başarılı. fiyat olarak da mc donalds/burger king seviyesine yakın olması diğer gurme burgercilerden ayrılmakta.
  • altıntepe şubesini ziyaret ettiğim yer. konsept başarılı, çocukların aklını çelecektir ve satışta başarılı olacaktır. burgerleri ise gayet kötüdür efendim, mc ve big ikilisinden çok uzakta tat olarak. zamanla düzeltirler herhalde.

edit : dün bir daha deneyip, mantarlı burgerini beğendim.
  • gurme burger şekli yapıp çakma burger king tadında hamburger satan lokanta.

az önce içtiğim sprite'ın şekeri yoktu, çakma maden suyu içtim resmen.

tek artısı ucuz olması. burger king' ın yerine ekonomik bir obezite tercihi olabilir.
  • daha 3 gün evvel yolda giderken sağımda fark ettiğim, e bu adamlar daha içeride sıva yapıyordu, ne vakit sıvayı bitirip de burger satmaya başladılar da ekşi'de konu oldular diye düşündüğüm, burger zincirimsi dükkan.
  • altıntepe şubesine inanılmaz dekorasyon yatırımı yapmış yerli fast food. tüm yemek boyunca ortalama masraf hesaplaması yapmaktan içim dışıma çıktı. onun dışında yediğim burger bildiğin whooper'dı. gözümü kapatsalar bir ısırık alsam aa burger king derdim.

velhasıl markalaşma ve tanınma süreci uzun olur ama kötü bir yer değil gibi.
  • dün itibari ile ilk siparişimizi verdik.bu kadar çabuk gelmesini ve getiren elemanın güleryüzlü olmasını resmen unutmuşuz.yemeksepetinde yazdığımız notlar genellikle dikkate alınmazdı ama bu sefer alınmış :) eşim beğendi ben de beğendim.
    yukarıda ki arkadaşın dediği gibi "gözümü kapatsam burger king diyebilirdim" ben de.
    menü yanında gelen patatesler ve soğan halkaları da gayet lezzetli ve sıcaktı.sadece sos konusunda biraz çalışılabilir.
    mekanına gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorum
  • buradan tavuklu burger yeme gafletinde bulundum. allahım o ne kadar büyük bir burger! ye ye bitmiyor. burgerking'in tendercrisp'i halt etmiş yanında. jfk'de hayvanlar gibi açken wendys'ten yediğim tavuk burgerın tadını aldım.
    güle güle tatsız, dandik burgerli mcdonalds
    güle güle kötü patatesli burger king

not: maltepe grandhaus şubesi
  • siparis verildi. siparis geldi bir baktikki icecek yok. dedim git getir. yok abi sen ara yollasinlar hemen dedi. ariyorum ariyorum acan yok. umraniyedeki sube sana sesleniyorum hala ariyorum be!
  • üsküdardaki restoranının en güzel tarafı country music çalmasıdır. burgeri de güzel. logodoki kovboyu da sahibine bakıp çizmişler sanırım.