• istanbul küçükyalı-altıntepe'de yeni bir şube açmış olan burgerci.
    cidden beklentinin üstünde bir kalitesi var. konsepti ve burgerlerinin tadı oldukça başarılı. fiyat olarak da mc donalds/burger king seviyesine yakın olması diğer gurme burgercilerden ayrılmakta.
  • burger king'le hemen hemen aynı menüleri, aynı lezzette ve daha ucuza satan fast food zinciri.
    üsküdar şubesi için konuşuyorum.

bi de reklama koydukları kovboy kesinlikle recep tayyip erdoğan'a benziyor.
  • burgerin tadını pek beğenemedim. burger king in benzeri yani dondurulmuş etleri ısıtıyorlar, fiyatları burger king e göre daha uygun, patatesi de burgeri de bana çok yağlı geldi. öğrenci burgercisi diyebilirim whopper bugun baktığım da 25, buranın benzer burgeri 16 i di
  • az önce pastırmalı bir hamburger sipariş ettim. ilk ısırıktan sonra hamburger ekmeklerini açıp arasına baktım ki tuzluk orda mı kalmış diye!

tuzdan yenilecek gibi değildi. ilk ve son oldu benim için.
  • tam fiyat performans fast food zinciridir. ikili menüleri bile gayet lezzetlidir. özellikle tavuk burgeri gerçekten çok güzel fakat zamlardan burasıda etkilenmiştir. zamanında 18 lira olan ikili menu 29.90 lara kadar yükselmiştir. geçen yıla göre şube sayısı artmıştır.
  • sipariş vermez olaydık dediğimiz fast food'cu. 70 küsur liraya, bayat ekmeklerin içinde kararmış ince bir salata yaprağı ve soğuk burger ile ondan da soğuk patates kızartmaları geldi... paketteki en sıcak şey ise kola idi... kendimi tutarak hakarete girmesin diye daha fazla yazmıyorum...
  • az önce sipariş verdim. hayatımda müşterisini bu kadar hayvan yerine koyan başka bir yer görmedim. islamcısınız ya helalcisiniz ya siz, haram zıkkım olsun veridğim para. şimdi tek tek anlatıcam nedenlerini:

1- patatesli bir menü olmasına rağmen patates koymamışlar.

2- sipariş ettiğim menünün görselinde iki köfte olmasına rağmen tek köfteli hamburger yapmışlar.

3- gelen burgerin de tadı rezaletti

4- rezalet tadı olan burger üstüne buz gibi gelmişti.

5- kola diye getirdikleri şey tam olarak rengi siyah suydu. bakın o kola değildi. su getirmişler. siyah renkli su.

kısacası rezalet bir burgerci. sakın yemeyin. kazanmayı hak etmiyorlar.
  • görsel

bugün yemeksepetinde görüp; “hadi bir şans daha vereyim buraya” diyerek sipariş verdik. allah muhtaç etmesin tabi ama bunlar ta*ak geçiyor artık. hamburgerin boyutuna bir bakın. ucuz da değil lan öyle, yani o paraya bu kadar denecek bir hikaye de değil. beni boşver, 5 yaşında çocuk iki tane yedi şundan, haklı olarak doymadım diyor. püh zıkkım olsun kepazeler.
  • bunlarin "efsane dostum burger" diye bir hamburgerleri var big mac'in tipatip aynisi. bu kadar benzerlige mcdonalds bile inanamaz.
  • logosunda bağlı olduğu holdingin sahibinin kovboy şapkalı karikatürünü kullanan burger zinciri.

logo kötü, o ayrı ama patronu nasıl ikna ettiniz?
hesabın var mı? giriş yap