şükela:  tümü | bugün
 • sekizinci nesil yazar. hoşgelmiş. nice nesillere.
 • fotografcilikla ilgili yararlı entryler giren, iyi bir fenerbahçe taraftarı olan sekizinci nesil bir yazar.
 • salticus bathicus l. linnaeus tarafindan raki sofrasinda kesfedilmis, hem karada hem denizde yasayabilen yani iki yasamlilar (amphibia) sinifindandir. yari sucul hayat surmesine karsin karada da rahatlikla hareket eder. iki kolu iki bacagi ve cok guzel gozleri vardir.
  hem otcul hem etcildir ve genellikle deniz mahsulleriyle beslenir bunlarin yaninda kebaptir lahmacundur severek tuketir.
  bu tur digerlerinden farkli olarak bazen koloniden ayrilarak tek basina takilmayi karadan denizi seyretmeyi filan sever. sualti dunyasinin en melankolik turudur.
  diger dikkat cekici ozelligi hayata dair garip detaylara takilip kalmasidir.
  marmara da sık olarak gorunur.
 • teknik bir deyim
  (detaylı bilgi için bkz: http://www.wireworld.com/…ent/furnaces/saltbath.htm)

  yazar olanı için (bkz: su) *
 • her nöbette muhabbetinden keyif aldığım ,fotoğraf, sualtı, gezi, keyif gibi ortak zevklerimiz olan süpper tatlı denizsever....
 • kendisine bol dalışlı bir yaş dilemekte olduğum iyi ki doğmuş yengeç erkeği. dünya tatlısı adam. evet.
 • yaşlanmıştır azıcık.

  önce entrylerimi saydı
  "aha beş oldu
  aha altı oldu"
  sonra benimle düştü
  "aha hepsi silindi
  yuh benimkiler de silindi
  yani var yaaa dubaya çıkarken kendi düşüp herkesi de kendiyle beraber düşüren adamlar gibisin"
  sonra elimden tuttu. düşmedim.
  baba zulayı benimle dinledi daha çok sevdim, kız kulesi bile gördü bizi.
  şimdi bir yaş daha yakın bana -çünkü ben duruyorum *-

  canım
  yeni yaşların da eskiler kadar yaş * sen eskisi kadar sen ol.
 • içinde bir horozbina yaşatan yazardır. kendisi balık hafızalı olsada siz onu hafızanızı kaybedene kadar unutamazsınız. aynı anda dinlenen ve paylaşılan şarkılarla, saat 7de çalan telefonla ya da taktığı yaratıcı ve sevimli isimlerle hatırlatır hep kendini. hatta öyle birşey olurki onsuz müzik kulağınızdan geçmez * ya da eksik kalır. anlatıcak ve dinleticek çok şeyi olan, hoş sohbetli, sevimlilik abidesi, ulaşılması zor ama sahip olunası bir badidir.

  (bkz: release the stars)
 • doğum günü kutlu olasıca deniz tutkunu.
  fotoğraf gurusu.
  müzik kutusu.

  bir dost. *
 • iyi ki doğmuş balık adamdır. balık adam derler çünkü hakkında anlatılan bir hikaye ye göre vakti zamanında denizlerde yaşayan bir horozbina varmış lakin ona denizler yetmezmiş hep daha fazlasına görmek, gitmek istermiş hep bir gün okyanuslara dalıcam diye hayaller kururmuş. bir gün gelmiş kötü adamlar bulunduğu denizdeki tüm balıkları katletmişler geriye minicik horozbina kalmış onu da almışlar yanlarına küçük bir fanus un içine koymuşlar. hayali en derinlere gitmek olan bir balık için en büyük kabus bu olmalı demiş, kendini öldürmeyi düşünmüş defalarca ama yapamamış. yolculuk günler sürmüş tam artık herşey biticek, sonum bu oldu, hayallerime veda ediyorum derken denizin içinden güzeller güzel bir deniz kızı çıkmış kötü adamların elinden kurtarmış horozbinayı. ona artık bu denizler tehlikeli sen kara da insan olarak yaşamalısın demiş ve onu öpüp insana çevirmiş ben nasıl insan olurum derken sen hem balıksın, hem insansın artık balık adam olarak yaşayacaksın demişler. derler ki o horozbinanın karaya bırakıldığı gün tam da bugünmüş aslında doğumgünü olan gün karaya çıkışının yıl dönümüymüş ve ne zaman denizlere girse, derinlere dalsa tekrar balık olurmuş.

hesabın var mı? giriş yap