şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bakın çok enteresan. ikili maçlarda elediği takımlara bakıyorsunuz; italyan elemiş, ispanyol elemiş, alman elemiş. galatasaray da 2000 senesinde eleme usulü maçlarda yarı finale kadar bu ülkelerin takımlarını elemişti. hatta bunlardan birisi ortak. borussia dortmund. rövanş maçında skora kadar ortak hatta.

  bakıyoruz yarı finalin diğer ayağında arsenal var. yine 2000 senesindeki gibi.

  galatasaray'la salzburg'un bir diğer ortak noktası ise, iki takımın da ani bir başarıyla değil, uzun bir dönem tecrübe kazanarak bu noktaya gelmesi. yok yani öyle 2 sene transfer yaptım, başarılı oldum.

  bunları bir araya getirince karşımıza önce salzburg-arsenal finali, sonra da ya penaltılarla ya da tek farklı galibiyetle gelen salzburg galbiyeti çıkıyor.

  evet sevgili yazar arkadaşlarım 2018 avrupa ligi şampiyonu salzburg'dur. 16 mayıs'ta buradayım. şampiyon olmazsa görüşürüz.
 • finalistlerden birinin atletico olacağı kesin. dolayısıyla bir benzerlik yok. geçelim.
 • casino salzburg adı altında 1994 senesinde zaten final oynamış ve inter'e 1-0 la 2 maçıda kaybetmişti.
 • aynen galatasaray gibi fenerbahçe'nin sıkça tokatladığı bir takımdır. alın size benzerlik.
 • bu sene atletico madrid kazanacağı için biraz zor görünen durumdur.
  zaten galatasaray ile benzer şekilde yarı finale gelmesi ile bir duygusallık yaratılmaya çalışılmış ama çok da olmamış. yine de, başlıkta yıl yok. yazar bir gün haklı çıkabilir.
  alman, italyan, ispanyol elemiş; ki bu da garip değil. avrupa kupasında arjantin liginden mi ekip eleyecekti yarı finale gelene kadar. arsenal'de grupta bir alman, son 16da da bir italyan elemiş. finale çıkarsa ispanyol'u da elemiş olur.
  tanım: zorla güzellik olmaz.
 • bu başlığı yeniden hortlatma zamanı geldi. o yıl, bu yıl olacak.