şükela:  tümü | bugün
89 entry daha
  • 'mgl 47' isimli youtube kanalından bir açıklama yayınlayan rapçi.içinde bulunduğu istanbul trip ise resmi sayfasında kadıköy acil'in yanında olduğunu açıkladı. büyük ihtimalle gruptan ayrılacak ve tek başına yada yeni bir oluşuma gidecek. videonun linki

(bkz: burası karışacak vaziyet alın)
  • (bkz: the levant)
  • (bkz: #91200008)

malum olay hakkında uyuşturcu konusuna değinmemiştim çünkü kendisi uyuşturucu etkisinde değilmiş gibi görünüyordu ama uyuşturucu etkisindeydim diye açıklama yapmış. kendisinin esrar, mdma, şeker, eroin kafasında olmadığı kesin net şekilde anlaşılmakta, kokain ise etkiye aldığı insanı böyle saçma sapan paranoyalara sürüklemez. benim tahminim meth ya da taş içtiği yönünde eğer gerçekten uyuşturucu kullandıysa.

işin özünde kendisinin ciddi psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. bu sorunlar uyuşturucunun etkisiyle daha fazla ayyuka çıkmış olabilir ama şam kesinlikle profesyonel yardım almalı, uyuşturucu kullanmamalı, harika giden kariyerini mahvetmemelidir.

edit:

şimdi son yayınları izledim kendisi tahmin ettiğim gibi taş kullanmış + mdma'de içmiş. daha önce 2 kez mdma'in insanı çok büyük paranoyalara sürüklediğine şahit oldum ama şam'ın kendisi gözlerde kayma, terleme, çene kasılması gibi mdma belirtileri göstermiyordu.

ananı, babanı, ablanı, kendini ne hallere düşürmüşsün be oğlum. içim parçalandı izlerken yemin ediyorum zor izledim sonuna kadar. umarım büyük bir ders olmuştur bu sana.
  • son canlı yayında akıl hastanesi ( veya tımarhane farkını bilimiyorum) ne kaldırılmış rapçi