şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu adamı nedense tokat manyağı yapmak istiyorum. konuşması, hali, tavrı falan aşırı itici geliyor. hani böyle otursun sandalyede önüme, saatlerce tokatlayayım. öyle bi tipi var herifin.
 • 1980 yılında çin'de doğan ve sonrasında hong kong'a taşınan, eğitimini avustralya'da alan -muhtemelen- ağzında gümüş kaşıkla doğan uçak bloggerıdır. blog sayfası, youtube sayfasından daha doyurucu içeriğe sahip.

  günümüzde iki defa amerika seyahatiyle elde edilebilecek, elit kartı henüz 13 yaşındayken elde etmiştir. 1990lı yıllarda doğduğu ve yaşadığı bölgenin durumu dikkate alınırsa hiç de fena olmayan imkanlarla büyüdüğünü söylemek mümkün. şu an ise dubai'de finans sektöründe çalıştığından imkanları hala iyi.

  bugüne kadar 3 kitabı yayınlanmıştır ve kendi iddiasına göre bu kitaplar yok satmıştır. 1.800'den fazla uçuş yaptığını belirten bir insan için son derece normal gibi duruyor.

  olumlu yanı:
  - hayal dahi edemeyeğimiz uçakların içerisini en ince detayına kadar gösteriyor.
  - nonstop dan gibi lüks uçuşlar yapan ama vegan olduğu için önyargılı yaklaşan ve kırılgan bir ergene kıyasla özgüveni ve iletişimi çok iyi. dan'in kamerası yasaklanırken, sam için aynı havayolunun hostesleri kameramanlık yapıyor, içki paylaşıyor.
  - simply aviation ve benzeri kanalların aksine lüks ürünü deneyimlemesi de olumlu. economy class'a dair kuruluşların değerlendirmeleri de gayet somut veriler üzerinden olduğundan videosuna gerek yok; diz mesafesi, doyurucu yemekler ve ekran gibi.

  olumsuz yanları:
  - uçaklarla ilgili teknik detaylara neredeyse hiç girmiyor.
  - fazla rahat ve gevşek tavırları. anlaşılabilir seviyede olması olumlu olan ingilizcesini sadece hostesleri etkilemek için kullanıyormuş gibi duruyor. fazla samimiyet gösterdiği leanne kay pugh'ı tek başına ünlü yapmıştır.
 • çok sevdiğimiz, sıkı takipçisi olduğumuz, tamamen sevgi ve olumlu enerji dolu olan keyifli bir abimiz.
 • bu çekik gözü yıllarca dövsem rahatlayamam.